Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nehezen megy a társkeresés....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megy a társkeresés. Van ezek közül rossz tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Tudom, hogy amíg nem ismerünk valakit személyesen is, addig nem nagyon ítélkezünk, csak kívácsiságból teszem fel ezt a kèrdést. Csak három dologra kérlek titeket: 1, ne írjatok ismerkedős üzenetek. Vagy felőlem írjatok, de nem válaszolok. Nem azért vagyok itt és amúgy sem vagyok híve a netes társkeresésnek. Akárki mondhatja magát akárkinek. 2, lehetőleg normális válaszokat írjatok. Nem szeretem ha valaki úgy bunkó velem, hogy nem ismer és mèg csak nem is beszéltünk. 3, ne kérjetek rólam képeket, mert nem szeretném magam viszontlátni sehol és nem szeretek képeket mutogatni magamról idegeneknek.

Megértéseteket köszönöm :)


Nos, belső:

 Egy 17 éves lány vagyok, elmondhatom magamról hogy boldog vagyok, de vannak napok amikor a legszívesebben egyedül lennék.

 Hamar barátkozom és vannak barátaim, akik mindennél többet jelentenek nekem.

 Szeretem az állatokat

 Ki nem állhatom azokat az embereket akik ok nélkül bántják a másikat, nagyképűek, felvágósak mindennel és azokat akik ha nincs igazuk, erőszakhoz folyamodnak.

 Kiállok magamért és a véleményemért

 Cukrásznak tanulok és imádom

 Sikerült megszereznem a jogsimat és ebben a hónapban derült ki, hogy megvan angolból a nyelvvizsgám

 Szeretek nevetni, beszélgetni, hülyéskedni de komoly dolgokról is ugyanúgy lehet velem beszélni (néha politizálok is, ha valami hülyeséget hallok, amivel nem értek egyet :D)



Külső:

Hát ami azt illeti megvan a magam stílusa :D

 Egyáltalán nem hordok sem szoknyát, sem ékszereket

 Kék hajam van (de volt már piros is előtte valamint fekete is)

 Magas vagyok valamint vékony is

 Attól függően hogy hova megyek, figyelek az öltözködésemre


Rossz tulajdonságok:

 Sokat beszélek és ez idegesítő is lehet néha, de van amikor elvagyok magamban

 Szarkasztikus is szoktam lenni, így sokszor megsértődnek azon, amit mondok, pedig nem akartam semmi rosszat kifejezni vele

 Hamar megsértődök

 Szoktam inni sört, de azért tudom hol a határ


Tehát a problémám az, hogy eddig csak pár fiúval voltam (igen, ennél többet nem akartak tőlem) és egy kicsit rosszul esik, de szeretnék egy olyan srácot találni, aki szeret és megbecsül. Nekem is vannak érzéseim és szoktam is róluk beszélni.


Előre is kösz aki elolvasta. Tudom hogy hosszú lett, bocsi.


2016. aug. 23. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel nincs problemam :D En egy ilyen tipusu lannyal eltudnek kepzelni tartos kapcsolatot persze igy olvasva nem biztos hogy ugyan az a benyomas jon le mint a valosagban :)

18/f

2016. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon menő, jófej vagy. :-) 21F
2016. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdező már legalább egyszer kiírta ugyanezt a kérdést korábban. Kapott rá normális válaszokat, most pedig újra kiírta. Csak egy egyszerű attention whore, semmi több, úgyhogy nem kell körbeudvarolni.
2016. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár.... pedig bejönne.
2016. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!