Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen ember ez a férfi, és mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Egy férfi ismerősöm(munkatársam) nagyon összetett személyiség, nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz ember, mert nagyon változóan viselkedik. Diplomája van, de mégsem nagyképű, nagyon pozitívan nyilatkozik a egyszerű dolgos emberekről, nagyra becsüli a szakmunkásokat és be is ismeri, hogy ő az ilyen munkákhoz béna lenne. Majdnem mindenben nagyon jól teljesít, ám mégis folyton szerénykedik, túlságosan önkritikus, szinte soha nem hallottam még, hogy magát dicsérte volna, lebecsüli a saját képességeit, ráadásul még rossz embernek is tartja magát. Egyszer hallottam másokkal beszélgetni, de nem tudom pontosan miről volt szó, csak egy mondatát csíptem el ami így hangzott: "Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, csúnyán mondva meg kell várni, hogy meghaljanak" annyira mellbe vágott ez a mondat, de nem tudom, pontosan milyen szövegkörnyezetben használta, de elég ijesztően hangzott. Velem egyébként nagyon változóan viselkedik, egyik nap nagyon kedves, mélyen a szemembe néz, látszik hogy odavan értem, szívességeket tesz nekem, megdicsér, ha lehangolt vagyok felvidít, ha feladom a célomat akkor biztat h ne tegyem, másik nap meg rám se hederít, mintha észre sem venne. Nem tudok kiigazodni rajta.

2016. máj. 2. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Más bajai vannak,amit te magadra veszel,nem neked szólnak a problémái,csak épp abban a pillanatban olyan hangulata van (valakik miatt) de nem miattad.
2016. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!