Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, de nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, de nem tudom mit tegyek és hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány. Nem olyan rég szerelmet vallottam neki részegen Facebookon, miután hazataxiztam egy jól sikerült pesti buliból. Azt hiszem már akkor is éreztem valamit iránta. Másnap találkoztunk és megbeszéltük. Azt mondta hogy csak egy nagyon jó barátjaként tud rám nézni. Azóta azt hiszem csak erősödött a dolog bennem, de nem tusom hogy ő mit érez. Rettentően félek a visszautasítástól, már csak azért is, mert a barátnői nem tudom mit gondolnának rólam.

Legyetek szívesek komolyan venni, fontosak nekem a válaszok. Nem az első barátnőm lenne, de sajnos az előbbi elég csúnya véget ért, azért is félek egy kicsit.

Előre is köszönöm az értelmes tanácsokat.



2016. aug. 24. 13:51
 1/5 anonim válasza:
Ha azt mondta, hogy csak nagyon jó barátjaként tud rád gondolni akkor hanyagold a témát egy kicsit. Viselkedj vele úgy ahogy eddig aztán majd kialakul nála is több. Csak ne nyomulj nagyon mert az visszataszítobb szerintem. Remélem segítettem egy kicsit.
2016. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, segitettél :) De azért hadd kérdezzem meg, kb mennyi időre gondoltál? És utána kedveskedjek neki, hívjam el randizni, vagy csak mondjam el hogy mi a helyzet?
2016. aug. 24. 15:09
 3/5 anonim válasza:
Azt nem tudom mennyi idő alatt fog máshogy érezni, már ha fog persze. De szerintem pár hét.
2016. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De azért másoktól is szívesen látok válaszokat, ha van pár jó gondolatuk a dolpghoz.
2016. aug. 24. 16:26
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is várnod kéne a dologgal, mert így 100%, hogy elutasítana.
2016. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!