Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de nagyon félénk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nagyon félénk és tapasztalatlan lány vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok a fiú 19. Neki már volt barátnője, nekem is volt barátom viszont az enyém csak 2 hónapig tartott mert a fiúm elköltözött 2 hét után és nem bírtuk a távkapcsolatot.

Szóval az a lényeg, hogy ezzel a mostani sráccal majd 1 hónapja nagyon jóban vagyunk, és egy ideje jelezte hogy többet akar barátságnál, amit szívesen veszek mert én is, csak félénk is vagyok és tapasztalatlan is. Nem tudom hogy kell jól csókolni, vagy milyen kézenfogva menni valakivel az utcán...

Félek hogy félreérti a bátortalanságomat és azt hiszi majd valójában nem akarok komolyat.

Mit csináljak? Lányok, nektek milyen volt ez az első "nagy" kapcsolat?



2015. jún. 1. 08:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem kell félni. Ha félsz a tapasztalatlanságtól, örökre az maradsz. Bele kell vágni és tapasztalni kell.
2015. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hidd el, jönni fog az magától. Ha majd ott leszel kettesben a Nagy Ő-vel, már nem fogsz félni.
2015. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eloszor is ne félj! En 16 voltam mikor az első barátommal egyutt voltam. O 3honapon keresztül szinte sose fogta meg a kezemet csak egymas mellett sétáltunk. A csóktól meg annyira féltem hogy talan masfel hónapig nem is mertem vele csókolózni. Aztan vegul mar annyira akartam hogy nem birtam ki higy ne nyissam ki a szamat az elejen egyszer raharaptam a nyelvére picit de nem szolt semmit erte:) a csóktól ne félj ez tenyleg jon magától meg a fiú irányítani fog Teged.:)
2015. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!