Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha időt kért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha időt kért a barátom?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet veszekedtünk.3 hónapja vagyunk együtt, az első hónap remekül eltelt, és a második fele is nagyjából.Májusba jöttünk össze, július 2.felétől kezdtünk el diákmunkán dolgozni.Míg nem dolgoztunk addig szinte minden nap fél napokat együtt töltöttünk.Mióta dolgozunk azóta ő heti 4 napokat megy, volt már olyan hogy 6 napot is lehúzott.Napi 10 percekre, vagy 5 percekre szokott lejönni hozzám munka előtt.Délutánra megy, éjfélkor végez.Délelőtt felkel 11 kor legkésőbb, és mondta hogy hogyan jöjjön le hozzám munka előtt, mikor el kell mennie mosdóba, ruháját amit visz össze kell hajtogatnia, ennie kell és pihenni szokott még.Mondtam neki hogy ezek nem 1 óráig tartanak, és pihenni tudnánk együtt is.Igen ám, de akkor azzal jött hogy én is felmehetnék, mert eddig egyszer mentem csak fel magamtól mikor ő fürdőt csempészte és nem tudott volna lejönni.Azelőtt meg mindig ő jött.Ilyen munkás hetekkor általában szombaton ott szoktam nála aludni, és vasárnap felét szoktuk együtt tölteni.Magyarul heti 1 napokat vagyunk együtt, 1,5 napot kb...heti 1x szexelünk ebből kifolyólag..de ha pénteken megkívánom, akkor csináljuk de másnap is ha megkívánom akkor már nem mert neki a "tegnapi" elég volt.Azt az egy napot is mikor együtt tölthetnénk akkor is veszekszünk, és rájöttem hogy az IDŐ a legnagyobb probléma itt.Tegnap az összes problémát a nyakába zúdítottam, megbeszéltük a dolgokat de most se jutottunk nagyon semmire sem.Mindig maga elé nézett, ritka volt mikor rám, hümmögött, és kényszeresen néha felnevetett..ha kérdezem akkor ő faggatásnak veszi.Mindig szoktam neki mondani hogy szeretsz, ugye szeretsz?és hosszú percekig szoktam dörgölőzni az arcához és ezzel fojtottam meg.Meg azzal hogy minden apró semmiségen bedurciztam.Tegnap egy semleges csendes helyen beszéltük meg a problémákat, de nem úgy tűnt mintha partner lenne a továbbiakban is...Nem kézen fogva mentünk fel, és nem kézen fogva jöttünk vissza sem.Én elkezdtem sírni a házunk előtt és mondtam hogy csak azért mert szeretlek..mondta hogy tudja..zsepit is adott és ölelt nem is egyszer.Mondta emiatt ne legyek rosszul.Mikor lent beszélgettünk azon a csendes helyen akkor kérdeztem hogy szeretsz vagy nem?Azt mondta most nem érez semmit sem.Nem tudja mit tegyek, összezavarodott, legyen vége vagy mentsük meg..mert szerinte ha megmentenénk akkor megint minden apró dolgon fennakadnék...


Tegnap kérdeztem tőle hogy ma kimegyek a temetőbe, kijön velem, és mondta persze..Nem értelmes amit mond.Szeretett eddig, most nem, de ma találkozunk.Ez nem értelmes.Kerek mondatokban kellene beszélni egymással mert elbeszélünk egymás mellett...szombatig kért időt.Megtudtam hogy a tesója nem kedvel engem.Az anyja is bebunkózott, nem köszön, rám se néz..Nem értem mi van.



2016. aug. 25. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt. Ha rászívod magadat a srácra, és nem hagyod, akkor ebből biztosan szakítás lesz. Ne tegyél olajat a tűzre, szerintem.
2016. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az a problémája, hogy mindenen fennakadsz és mivel te is felismerted a problémát, ezen kéne változtass. Az sem jó dolog, hogy kérdezgeted, hogy szeret-e, mert ez úgy jöhet le neki, hogy nem bízol az érzéseiben és, hogy nem tudja éreztetni veled, hogy szeret.
2016. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szexes részére reagálok, hát :D én is többet szexelnék a barátommal de ő neki max heti 3 johet szóba.... szóval kitartás kislány vesd be maagaad légydögös szexi hátha sikerul valami

18 L

2016. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!