Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 2 hónap szünetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hónap szünetet kért a kapcsolatunkba szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

1ev es 6 hónapja vagyunk egyutt. Az indoka az volt hogy kell neki egykis szabadság mert,hogy én túl rá vagyok tapadva és korlátozom! Aztmondta szeret,de már nem úgy mint az elején,decreménykedik hogy a 2 honap szunet utan minden olyan lesz mint az elején. Es hozzatette,hogy ez ido alatt nem csal meg es mást se keres mert most szabad akar lenni.


Szerintetek remenykedjek benne,hogy a 2 honap utan helyrejonnek a dolgok es folytatjuk vagy inkabb hagyjam a remenykedest mert ez már vesztett dolog??


2015. júl. 3. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ez egy rohadt nagy kamu. Úgyis megcsal, aztán ha nem talál jobbat te még ott vagy B tervnek.
2015. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:(
2015. júl. 3. 08:39
 3/17 anonim ***** válasza:

Biztatnalak szivesen, de ez tipikus lepattintos duma.


A helyedben lezarnam ezt a kapcsolatot, es elgondolkodnek rajta hogy mit rontottam el.

2015. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy mit vagyis sejtem....hogy túlságosan rámásztam es nagyon ki akartam sajátitani

de en ezen változtatnék!!!! Ha adna esélyt :(

2015. júl. 3. 08:49
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor kezd azzal hogy a 2 honap szunet alatt nem zaklatod.


Ha szeret akkor ugyis hianyozni fogsz neki es veled akar majd lenni.


Ha nem szeret akkor meg tokmindegy, menjen isten hirevel, te meg keresel masik pasit. A vilag tele van pasikkal.

2015. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ma még megpróbálok vele találkozni hogy amiket írt azokat mondja a szemembe is ! Ezután hagyom neki a 2 hónap szünetet...remenykedve,hogy nem csal meg es majd talan hianyozni fogok neki es keresni fog. De ebbe nem élem magam bele :(
2015. júl. 3. 08:56
 7/17 anonim válasza:

"hogy mit rontottam el"

Már miért rontott volna el a kérdező bármit is? Egy kapcsolatban két fél van, olyan sosincs, hogy az egyik miatt rontódik csak el.

A kapcsolatok folyamatosan alakulnak, senki nem garantálja a holtig tartó lángoló szerelmet.

Az fontos, hogy figyelmesek legyünk, ne csak saját magunkra, a saját örömünkre gondoljunk és valóban odafigyeljünk a másikra.

De ha ez nem kölcsönös, akkor ott valamelyi félnél már nem őszinte a szerelem. Valszeg az már csak önzés, ególegyezés, vagy simán csak megszokás tartja együtt őket. Ez viszont már nem 'párkapcsolat' a szó valódi értelmében. Itt már csak használják a másikat.


Viszont én sem bíztatnálak, az esetek nagy többségében ez a 'szabadság kell' meg 'szüneteltetés' tényleg csak egy duma. Nem meri egyenesen megmondani, hogy vége.

De ha még komoly is lenne és tényleg ő sem tudja eldönteni, hogy hányadán áll veled, Neked le kell nyelni a békát és tényleg hagyni őt. Véletlenül se nyomulj rá, nem kezdj el hisztizni, vagy folyamatosan bepróbálkozni nála, mert ez nagyon szánalmas és ezzel tuti méginkább megerősíted benne, hogy nem kér többet belőled.

Egyébként meg ha nem is jönnétek többet össze akkor sem lenne világvége! Akkor hagyni kell, hogy a dolog egy szép emlékké váljon.

2015. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:(

Hat biztos nagyon jo emlek lehez majd EZIS

Alig 1 honapja,hogy elvesztettem a kozos babánkat :( még most őtis????!!!!! :(

2015. júl. 3. 09:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Tini vagy? Mert akkor az durva, hogy becsúszott volna egy közös gyerek. Meg, hogy ennyi idő után csak facebookon lepattintana.

Talán inkább 1 hét múlva kéne találkoznod vele, mert most arra fog hivatkozni, hogy 1 napot sem bírtál ki, ő erről beszél.

2015. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:

HÁHÁHÁHÁÁááá, ne, ne reménykedj, a helyzet az, hogy egy ideje megismert mást, és most azt a csajt töltögeti, téged meg kétségek közt tart....

25/F

2015. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!