Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy fiúba, pedig én is az vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig még csak lányba voltam szerelmes, viszonzott és plátói szerelem is volt köztük. Idővel nemcsak a lányok, hanem a fiúk is tetszeni kezdtek, és most azt hiszem beleszerettem egy fiú osztálytársamba. Amúgy jóképű, sportos, de ritkán beszélek vele, ötödikben barátok is voltunk, de az valahogy elmúlt. Ő amúgy népszerűbb mint én, de nincsenek olyan igaz barátai, mégis ott van mindig a központban. Amúgy én is sportos és jóképű vagyok, de az a csendesebb fajta. Igazából jóba vagyunk csak nem sokat beszélünk, nem volt még konfliktusunk, problémánk egymással. Néha órán összenézünk, de ennél több semmi. Régebben is tetszett, de most lehet, hogy beleszerettem. Mit tegyek? Hogy derítsem ki, hogy ő is érez irántam valamit? Csak fellángolás? Most akkor meleg vagyok? Ezek a kérdések kavarognak bennem.

2016. aug. 25. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy?
2016. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha keveset beszélsz vele, az eléggé komplikálttá teszi a dolgot. Nincs tudomásod róla, hova szokott járni kikapcsolódni? Megjelenhetnél ott te is "véletlenül", hátha szóba elegyedtek. Aztán ha már bizalmasabb a viszony, lehet finoman kérdezősködni. Ha felteszed a megfelelő kérdéseket, a válaszokból nagyon sok információt szerezhetsz róla.

Hogy meleg vagy-e vagy csak fellángolás? Ezt nálad jobban senki nem tudhatja. Szerintem ne stresszelj ezen a kérdésen, csak tedd, ami jól esik. Aztán majd idővel minden a helyére kerül a fejedben.

Bárhogy is legyen, sikert kívánok!

2016. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%
#2-ra is hallgathatsz, csak nem jó ötlet :$ Már nem azért, de nem ismered. A "pár éve jóba voltunk" dologból csak annyit tudhatsz róla hogyan hívják, miket szeretett akkor stb. Hülyeség lenne így erőlködni csak azért, mert megtetszett....Igen, megtetszett, mert ha nem ismersz valakit, nincs olyan, hogy beleszeretsz <33 Naa, ha te futni akarsz valaki után, aki 90-95 %-os eséllyel heteró és lehet, hogy megtudja, hogy te vonzódsz iránta....... az elég kínos. Én azt ajánlom tisztázd le magadban a dolgot és várj pár évet :D
2016. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

#2 vagyok.

Igen, nyilván határokon belül kell maradni, mindenki életében vannak nehéz esetek, ami nem éri meg a befektetett energiát.

Viszont az, hogy "várj még pár évet", arra legmesszebbmenőkig azt mondom, hogy "neeee!!!".xD Kevés dolgot bánok az életemben, kivétel nélkül olyan dolgok, amiket nem tettem meg, mert inkább vártam. Nem jó várni, élni kell!

2016. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%
#3as vagyok. Ja, még mindig azt tanácsolom hogy várj pár évet. Vagy ne. Nem érdekel. Igazából magadnak kellene tudni mikor vagy elég érett a dologhoz, és neked kell eldönteni, hogy azt fogod megbánni amit megteszel vagy amit nem teszel meg. :/ Vagy bepróbálkozol és lehet hogy sikerül, ha nem teszed meg bánhatod. Vagy bepróbálkozol és rájön, és évekig fognak nevetni rajtad és szekálni. Aztán bánhatod, hogy bepróbálkoztál. Nincs biztos megoldás. Semmi személyeskedés, de én várnék. Minek sietni? Alig lehetsz 13-14 vagy annyi se :/ Ha most hirtelen akarsz egy meleg párkapcsolatot vagy csak próbálgatni a szárnyaidat azt én megértem, csak felesleges kockázatnak tartom, lehet, sőt, valószínű, hogy az én hülyeségem.
2016. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 15 vagyok.
2016. aug. 26. 00:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Oké.
2016. aug. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Én néhány egyszerű szabályt tartok be, amik az ilyen helyzeteket korlátozzák:

1. Házi nyúlra nem lövünk! (heteroknak is javaslom)

Tehát, ha egy osztályban vagy valakivel és összejössz vele, de valamiért szakítotok, az irtó kínos + ha még melegek is vagytok.

2. Olyannal ne álmodj, aki nem álmodhat rólad!

Ha nem biztos, hogy meleg, nem éri meg a plátói szerelem lángjait táplálni.

3. Barát, nem barát.

Akit fél éve (/több) ismerek, mint hetero, és még barátok is vagyunk, azzal csak abban a szituációban jönnék össze, ha már rám vetné magát, és azt mondogatná, hogy ő mindig is szeretett...


Egyébként, ha még érzel szexuális/ romantikus érzelmeket lányok iránt, akkor nem meleg, hanem biszex vagy (ami valamivel talán könnyebb, bár ezt csak gondolom).

Egy 30 fős osztályban (ahol a nemek kb egyenlő eloszlásúak, és 15-16 évesek vagytok), úgy statisztikailag 2 homoszexuális egyén van. Ez idővel növekedhet (idővel jönnek rá ált. az emberek, főleg a lányok). Úgyhogy ha te meleg vagy (és nem bi), akkor valószínű, hogy nincs nagyon más max még 2 ember. (Ezt ne vedd figyelembe, ha képzőművészeti iskolába jársz. Tapasztalat :3)

2016. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait! : D
2016. aug. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!