Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú csetelhet hosszan egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú csetelhet hosszan egy lánnyal, aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy srác, akit nagyon szeretek. Sokat szoktam vele csetelni, mert élőben nem tudunk beszélni, csak évente kb 2szer...és igazából én nem tudom mit érezhet...barátnőim mondták, hogy biztos tetszek neki, meg hasonlók, de én nem tudom....


Tehát fiúk!(lányok is írhatnak) ha egy lánnyal sokat (gondolok itt napi 2 órára is) cseteltek, akkor ő bejön nektek? Vagy csak egy ember a sok közül akit bírtok?

Amúgy ő mondta nekem, hogy mással nem nagyon beszél így...tehát nem tudom...lehet esélyem nála?



2016. aug. 26. 11:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mind2ten *
2016. aug. 26. 11:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziia! Biztosítlak hogy ha azt irta hogy mással nem beszél úgy mint veled, akkor többet jelentesz neki mint barát. Ha meg tényleg mindennap beszéltek akkor itt már lehet szó kapcsolatról is. Max egy hét alatt megununk egy csajt ha nem érdekel vagy unalmas. Szóval neked van esélyed!:) 18/F
2016. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem  köszi
2016. aug. 26. 11:29
 4/12 anonim ***** válasza:
2 óra az semmi :D Én amikor a mostani barátnőmmel beszéltem mielőtt össze jöttem vele 13-16 órát simán beszéltem vele. Amúgy ez a duma,hogy:"más lánnyal nem beszél így" az esetek 80 ℅-ban kamu.
2016. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta h más lánnyal nem, hanem hogy így chaten.
2016. aug. 26. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem barátságból is chatelhet. Ha jó veled sokat beszélgetni meg bír meg minden de többet nem szeretne ennél. Láttam már ilyenre is példát nem is egyet
2016. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy tetszel neki. Viszont, ha nem tudtok rendszeresen személyesen találkozni, akkor ennek nem sok jelentősége van, hiszen úgysem lehet arra kapcsolatot építeni, hogy évente kétszer látjátok egymást.
2016. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? Mindjárt vége a giminek, utána ki tudja mi lesz?...
2016. aug. 26. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó neked sem és neki sem ha ritkán találkoztok, mi abban a lényeg...
2016. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magyarázat kissé hosszú lenne, de szerintem bejössz neki
2016. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!