Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ezt inkább tőletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt inkább tőletek kérdezném! Velemeny?

Figyelt kérdés

Röviden,van egy fiu,aki hát hogy is mondjam,nem mondott el nekem egy személyes dolgot.Meegbeszeltuk,h őszinték leszünk egymással,de ő nem tette(2hinapja ismerem ám 3szor taliztunk).Már 2het után írta h szerelmes meg stb..en meg durván elmondtam neki a magamet,az utóbbi miatt is,hogy nem volt őszinte ytb.Kicsit elhamarkodottan ugye,de mondtam neki h hagyjuk ezt az egészet abba.Letoroltem facerol.Mar 2hete ennek.Tegnap letiltott,aztan vissza vonta.Irtm neki,h szarul esik h letilt stb

Nem írt semmit

Ez most mit jelenthet?egyszer letilt,utana felold.Mi értelme?

Megutalt volna,vagy mi?

Lehet,hogy nem érdemelte még,h úgy beszéljrk vele,de annyira féltem,hogy csak ki akar használni..velemeny?mit tegyek?



2016. aug. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél jobban koncentrálsz arra hogy valakit elfelejts, annál nehezebb.
2016. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak
2016. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiú természetesen haragszik rád és már nem érdekled. A legjobb, amit tehetsz, hogy elengeded ezt az ügyet és másokkal foglalkozol.
2016. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előbb te törölted őt, akkor miért esik szarul, hogy ő meg letiltott téged? Női gondolkodás...
2016. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha elmondta hogy szerelmes beléd, az mi ha nem őszinteség? 😀 Az a bajod hogy nem rögtön mondta? Valószínűleg meg akart ismerni előbb hogy nem valami kattos bolond vagy-e, mert sok ilyen van, aki lehet hogy jól néz ki, de amúgy elviselhetetlen a személyisége stb, ilyeneken nem kell kiakadni, mert baromság, azt fogja hinni hogy egy hisztis pcsa vagy, akinek semmi nem jó.. mert na, ha tudja hogy ő is bejön neked akkor nem ilyen reakcióra számít, főleg hogy őszinte volt. Ez a tiltogatósdi meg átlátszó ahogy van, kemény akar lenni hogy ő most letilt örökre és nem érdekled többet, de azért néha feloldja megnézni hogy írtál-e neki.. magyarul kíváncsi rád ☺
2016. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban nem volt őszinte? Ha egy apróság miatt mondtad el neki a magadét, akkor ne is várd, hogy megbocsájtson... Neked kellene bocsánatot kérni, hogy hülye voltál, stb. Meg akkor kitől tudtad meg, ha nem tőle?
2016. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a fiu egy gyökér ne foglalkozz vele,Ha nem tud rendesen beszélgetni veled csak letiltogat hagyd a fenébe!
2016. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!