Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25év feletti nőket kérdezném....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25év feletti nőket kérdezném. Vélemény?

Figyelt kérdés
3évig voltam együtt egy lánnyal. Egy évre rá külföldön probáltunk új életet kezdeni. Persze sok stresszel járt mindez.Egy év után megkértem a kezét, közvetlen válasz: "csinálunk külön számlát? " későbbi válasz:"túl későn kérted meg a kezem. " ezt követően, beszélgettem neten lányokkal, chatsex miegymás.Lebuktam . Hiszti . és elmondtam, h semmit nem kapok tőle. Kevés a sex meg nemfoglalkozik velem . én mindig probáltam a kedvében járni. Rá még egy évre levélben szakított velem, mert hazug vagyok. Blabla. Vééélemény?

2014. nov. 22. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

vélemény: blabla.


Hosszabban:

komoly kapcsolatban akarj csak elköteleződni! Akkor, ha szereted, és ő is téged. Itt egyik se valósult meg, hisz akkor nem chateltél volna, ő pedig nem a számládat nézi.

2014. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, de ennyiből ez egy elcseszett kapcsolatnak tűnik, baromi rossz kommunikációval és ennyi időt is kár volt beleölni. Mindkét fél rosszul állt hozzá a kapcsolathoz véleményem szerint. Mondjuk a chatszex előtt azért illett volna tisztázni a problémáidat, ha már volt annyira fontos neked az illető, hogy megkérted a kezét.
2014. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elmondtam a problémáimat elötte utánna közben is .... , de nem történt semmi se .... én reménykedtem ,h változni fog a dolog ....és a chatsexes cucc ráébreszti ,de nem ...
2014. nov. 22. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez már úgy tűnik régóta nem működött, már hamarabb vagy külön kellett volna menni, vagy valahogy megpróbálni megoldani a problémákat közösen (az semmiképpen nem megoldás, hogy elhanyagoltnak érzem magam, ezért chatsex-elek flörtölgetek, miegymás).

Úgy jön le, egyik részről sem volt meg már sem a nagy szerelem, sem a tisztelet egymás iránt, sem az együttműködés.

Úgy gondolom, tovább kellene lépned.

2014. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"a chatsexes cucc" egyetlen nőt sem fog arra ráébreszteni, hogy ez a kapcsolat megéri, hogy megpróbáljátok közösen megmenteni. Ezt a következő kapcsolatodban azért tartsd szem előtt!

Ha valami nem működik többszöri próbálkozásra sem, nem taktikázni kell (ráadásul a lehető leghülyébb taktikával), hanem befejezni.

2014. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is így gondolom ... és azon vagyok :) mikor szakított minden felelösséget a kapcsolatunkal kapcsolatban rámhárított ,h az én hibám . no mindegy . lépek tovább :)
2014. nov. 22. 12:48
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :)
2014. nov. 22. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érte meg rá pazarolni az energiáidat,és az idődet.Majd találsz olyat,aki őszintén szerelmes beléd.Persze vele már nem kéne eljátszani az ilyen gyerekes,chatsexes húzásokat.
2014. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!