Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogy teszitek túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy teszitek túl magatokat, hogy tudod lesz**ni, ha egy csaj visszautasít?

Figyelt kérdés
Én utána 3 hétig depresszió lennék, mert egy lánnyal sem merek komolyabban beszélgetni/ találkozni vele.
2016. aug. 27. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
viszonylag megszoktam már
2016. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edzés, zene hogyha hosszabb ideig fűztem, ha csak sima visszautasítás pl buliban akkor még le se kell szarni😂
2016. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy még akkor próbálok kezdeményezni, amikor rájövök, hogy bejön az illető lány, és még nem kezdek érezni iránta semmmi komolyabbat. Ha elutasít, hát egy próbát megért, de nem dől össze a világ, ha meg pozitívan áll hozzá, akkor annál jobb.

Na az a tényleg nagy szívás, amikor valaki olyan utasít el, akihez komolyabb érzések fűznek,mert akkor már bőven van vesztenivalója az embernek, az mindenkit össze tud törni egy időre szerintem.

2016. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a játékok segítenek :) Non Human, City of Doom, Sombreros, Streemerz, Tyrian. Egyből jobb kedvem lesz és máris nemgondolok a csajra! Próbáld ki, működni fog!!!
2016. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért, amit a #3as írtál. Komolyabb, mélyebb érzések kötnek a lányhoz, és nem merem elhívni, mert ha vissza utasít, nagyon össze lennék törve.
2016. aug. 27. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, pedig már tényleg el kéne hívnom valahova...

Csak a félelem, hogy ha visszautasít, teljesen összetörnék, viszont ha nem próbálom meg, soha nem fog történni semmi! Teljesen összezavar ez a kettős érzés...

2016. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam hónapokon keresztül, majd amikor végre rávettem magam, csúfos kudarc lett a vége, de tudtam, hogy a végtelenségig nem húzhatom, annál rosszabb lesz csak. Túltenni magad úgy tudod legegyszerűbben, hogy lefoglalod magad bármivel, amit szeretsz csinálni, bármivel, ami pozitív impulzusokkal tudja ellensúlyozni a negatív élményt. Írtad, hogy mélyebb érzéseid vannak iránta, ebből kifolyólag ez nem fog hipp-hoppra menni, de az idő a te oldaladon áll :) Ha netán akarsz eszmét cserélni küldj egy privit nyugodtan :D
2016. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehezen, de sikerult elmondanom egy bennsoseges lany havernak, hogy szerettem. A vege szarul jott ki, mert nagyon kotodtem hozza, masfel evig fajt meg es lelkiismeret furdalasom volt, ha mas lanyok kepeit is megneztem, de aztan segitettek azok, hogy valamifele csoda folytan megtetszett egy masik csaj; a konyhaban foztem, sutottem, grilleztem, uj kajakat talaltam ki; a zenelest kicsit abbahagytam es magamban gyakoroltam, hogy meg jobb legyek, mint voltam; kiirtam magambol versek formajaban a fajdalmamat; probaltam/probalom novelni az onbizalmamat es a magabiztossagom. Ha szereted azt, amit csinalsz es meg is nyugtat, akkor arra a par percre/orara is el tudtad terelni a figyelmedet es ez nagyon sokat hasznal!
2016. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!