Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami? És ha oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? És ha oda jutunk járjak vele, vagy csak "kavarjunk"?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismertem meg egy srácot, ès nagggggyon jól elvoltunk. Többször is átölelt/megölelt, összebújtunk, ès voltak olyan bizonyos "nem annyira kínos kínos csendek".

Tisztára olyan volt mintha együtt lennénk, de persze csak akkor ismertük meg egymást.

Úgy vettem észre, hogy eléggé bejövök neki, èn meg hát ugye elsőre teljesen beleszerettem.

Amitől tartok:

-korkülönbség–5 év van köztünk


És ami még inkább aggaszt, feltéve ha összejövünk (ami elég valószínű)...hogy járjak-e vele, vagy csak "kavarjunk". Kavarás alatt inkább olyan se veled-se nélküled kapcsolatra gondolok.

Félek,hogy ha rendesen járnánk akkor hamar jönnének az általános gondok, hogy "nem biztos, hogy ezt akarom" stb hülyeségek. Persze nem biztos.

És ha esetleg nem úgy lennénk együtt, hogy teljesen együtt vagyunk akkor talán könnyebb lenne.

De az is igaz, hogy nem kéne ennyire előre szaladnom ez ügyben :D


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 27. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tarts a korkülönbség miatt. A szüleim között 15 év van :) És már több mint 15 éve együtt vannak :) Szerintem mindenképp járj vele, a kavarásokból rossz dolgok is kisülhetnek..
2016. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit most csináltok, az a kavarás :D Amire te gondolsz az a" barátság extrakkal" dolog, vagy a járás. Vagy jártok vagy nem. :) Remélem Segítettem
2016. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,segítettetek de azért még bizonytalan vagyok :')
2016. aug. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!