Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejon a felig neger...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejon a felig neger osztalytarsam. Hogyan kezdemenyezhetnek neki?

Figyelt kérdés
Most jott a lany az osztalyunkba, es ilyen nyari taboron, amit az osztaly szervezett, ott is volt, de nem beszeltunk. Hogy kezdemenyezhetnek neki?
2016. aug. 28. 01:05
 1/10 anonim válasza:
Szia! Én ebben a témában"bátor" vagyok.. fogom magam és odamegyek.. bár nem mindig száll belém az erő. De menj oda és köszönj rá! Kérdezd meg milyen ebbe az osztályba járni (ahova te jársz) utána menni fog a beszélgetés. Sok sikert!😉😃
2016. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Vidd ki a gyapotfoldekre..tuti bejon majd neki
2016. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolso: f@+z vagy. Hasonlo helyzetben ugyanigy be lennel sz&rva ha meg nem jobban
2016. aug. 28. 01:29
 4/10 anonim válasza:
95%
Kedves kérdező! Ha kiemelted a kérdésekben, hogy félig NÉGER, akkor te is máshogyan kezeled a lányt, ergó rasszista vagy, akárcsak a kettes válaszoló.
2016. aug. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

a kettes válaszoló kicsit túltolta a bringát, de ő arra a haszontalan információra koncentrált, hogy félig néger ... ezzel gondolom te sem foglalkozol, nem is értem miért írtad bele, mert így úgy tűnhet, mintha a négersége miatt nem tudnál kezdeményezni, pedig nyilván nem ez volt a célod ...ugyan úgy kezdeményezel, illetve nem kezdeményezel, mintha nem lenne néger, vagy félig néger, vagy félig nem néger ...


találd fel magad, szólítsd le, írj rá, tudd meg miket szeret, próbálj a kedvébe járni, és a tudtára hozni, hogy nem közömbös a számodra

2016. aug. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oke.

De o nagyon gyonyoru, es csomo hiresebb emberrel joba van (nem ilyen netr...banc, de pl csomo zeneszt ismer), meg rengeteg nalam jobb csavo veszi korul, koztuk vannak teljesen negerek is. Most nem akarok felre erteseket szulni, de ezek utan vajon mennyi esellyem lehet?

2016. aug. 28. 02:12
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
#5ös válaszoló vagyok ... mivel a négerezésről továbbra es vagy hajlandó leakadni, pedig a lehető legkulturáltabban próbáltam a tudtodra adni, hogy erre pont nem kéne koncentrálni ... hagyd békén, nincs esélyed, mert 10 percen belül vérigsértenéd valami niggás beszólással
2016. aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


"hagyd békén, nincs esélyed, mert 10 percen belül vérigsértenéd valami niggás beszólással"


Ezért Comptonba már popsin raktak volna.


Kérdező:


Pont úgy ,mint bármilyen lánynál. Nincs semmi köze ahhoz ,hogy "fekete"-e vagy stb... Szóval ezen ne gondolkozz. Érted ,szóval...

2016. aug. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 2-es vagyok ***** válasza:
65%

Szerintem írj egy szöveget és rappeld el neki. Sok legyen benne a nigga és a bitch szó, másból nem értenek. Ha pedig nem tetszenél neki, keresd a gazdáját, de sok pénzed legyen ám, drágák ezek az élőszerszámok :D

(Modiknak megjegyzem: vicc volt, ne töröljenek)


Egyébként meg ne is törődj a rasszával, szerintem pont azt fogja legkevésbé nézni, hogy kinek milyen a bőrszíne :)

2016. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Technokol Rapid ***** válasza:
#utolsónak Szíriában 120$-ért árulják őket. Én a kérdező helyében kapásból 3-mat vennék.
2016. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!