Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba aki a volt osztálytársam (nemrég ballagtunk el) és elég jó barátom is. Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Mindig is szimpatikusnak találtam, de kb. 2 éve már biztosan beleszerettem.Ami pedig még ehhez jön hogy egy barátnőm (annyira nem vagyok vele jóban)is szerelmes lett belé.De őt elutasította.Igazság szerint azért nem merem neki elmondani hogy mit érzek mert vagy 2éve ez a fiú szerelmes volt egy másik lány osztálytársamba de a lánynak nem tetszett.Meg attól is tarok hogy elmondom hogy szeretem és ő elutasít és már nem tudna jó barátjaként rám nézni.Lehet meg is utálna.Szóval nem tudom mit tegyek!De ha nem mondom el akkor lehet bánni fogom egy életre. Előre is köszi a segítséget!
2016. aug. 1. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, megutálni biztos nem fog,de érdeklődj, derítsd ki,hogy tetszel-e neki.
2016. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50-50% szerintem mondd el mert mi van ha elmondod és összejöttök... ha nem mondod el akkor meg soha sem fogod kideríteni h lenne e esélyed
2016. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
el
2016. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!