Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyal felejtsem el? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyal felejtsem el? Mit tegyek, hogy kibírjam, hogy ne írjak rá?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy fiúval több mint 1 évig. Nagyon beleszerettem, ám ő egy olyan fiú, aki nem bírja ki, hogy ne flörtöljön más lányokkal. Csajozott mellettem, ám azt vallotta szeret, plussz az ilyen dolgaival akart féltékennyé tenni, de nekem ez fáj. Azt hittem megtudom változtatni, de az ilyen fiút nem lehet. Szakítottam vele, de állandóan keres, ha meg letiltom utána kb. 1 napra fel is oldom és én keresem őt. Egyikönknek sem jó ez, mit csináljaaak? Nem tudok elszakadni tőle.

2016. aug. 28. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj valami edzésbe ami fárasztó mert amig edzesz addig nem gondolsz rá és amikor végeztél akkor megy annyira fáradt leszel hogy nem lesz energiád rá gondolni :)
2016. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem meg pofára ejtettek.De most nem írom le a sztorit.

De én tudod mit csinálok.Elfojtom magamban az érzést és azt úgy hogy "gonosszá" válok.Nem gondolok rá,nem akarom látni,nem akarok beszélni.Egy percet sem akarok eltölteni azzal,hogy rágondoljak.Ilyenkor k*csög tudok lenni.Elhagyott.Ennyi.Kiölöm magamból az érzéseket.Akár lehet előtte flegma,pökhendi,nem érdekel,nem gondolok rá.Nem érdekel mit csinál.Ennyi.Nem játszom meg a Hattyúk halálát.Kiölöm magamból az érzést,a szomorúságot.

2016. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak gondolj arra hogy többet érdemelsz..de ez tényleg így van mert addig nem fog változni amíg nem érzi azt hogy nélküle is boldogulsz és nincs szükséged rá. És ha tényleg ilyen találsz jobbat is hidd el hogy neked nem ilyenre van szükséged hanem egy olyan valakire aki teljes mértékben tisztel téged.

És bírd ki ne írj rá! Ne érdekeljen mit mond mert akkor újból összejöttök de ő ugyanilyen lesz. Én is voltam ebben a helyzetben ugyan ezt éreztem mint te. most sem kellemesebb de lehet pont most találtam olyasvalakit aki megbecsül úgyhogy te is állj így hozzá.

Nah meg talán az segíthet hogy fogsz egy papírt és egy tollat. Felírod rá a személy nevét és alá szépen összegyűjtöd az utálatos tulajdonságait és minden apró hibáját.

Ne aggódj ezen ha ő a neked való akkor még a sors amúgy is összehoz benneteket anélkül hogy te erőlködnél. Ha nem akkor meg csak jobbat találhatsz nála. :))

2016. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. :) Most könnyebb a tudattal, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben :D Ahh
2016. aug. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!