Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mit tudnék csinálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tudnék csinálni? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok, átlagos külsővel megáldva. A problémám az, hogy nem tudok "kiszeretni" életem első nagy szerelméből. 4-5 éve szerettem bele, mondhatni össze is jöttünk, de inkább a klasszikus kisgyerekes "járunk" volt, tehát nem komoly. Azóta több párkapcsolatom is volt, de egyik sem tartott 3 hónapnál tovább, mert nem bírtam, hogy nem Ő van mellettem. Még mindig teljesen szerelmes vagyok, de őt már egyáltalán nem érdeklem. Barátilag jó viszonyt ápoltunk egy ideig de egy éve ez is megszűnt, mára már alig-alig beszélünk. Hogy tudnám elfelejteni, "kiszeretni" belőle? Mert így teljesen sansztalan hosszútávra barátnőt keresnem.

2016. aug. 19. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj valakivel, nem gáz egyátalán.
2016. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Légy türelmes, a szerelem idővel úgyis elmúlik. Addig is ne keresd, ne beszélj vele, ne nézegesd a facebookját. Helyette töltsd a szabadidődet a barátaiddal, csinálj olyan dolgokat, amiket élvezel és ismerkedj új lányokkal, mert könnyen lehet, hogy találsz valakit, akibe beleszeretsz.


A szerelem olyan mint bármely másik függőség. Csak itt a függés tárgya egy másik ember. Rászoktál, most pedig le kell szokni, ami valóban kényelmetlen lehet. Viszont ugyanúgy mint az alkoholról, dohányzásról, drogokról, erről a lányról is csak zéró toleranciával tudsz leszokni.


Fogadd el, hogy most szar és kitartás. Túl leszel rajta.

2016. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!