Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy valaki belém is szerelmes legyen? 14/L

Figyelt kérdés
Szeretnék valakit aki igazán szeret. Az osztályomból szinte mindenkinek van valakije, és elég szarul érzem magam amiatt hogy nekem még nem is volt és nincs is még senkim.

#fiú #lány #tini kapcsolat.
2016. aug. 28. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerrintem igazán nem kéne rosszul érezned magad.;)
2016. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

kloroform,kés,bézbóz ütő,láncfűrész,erővágó,bilincs,medvecsapda,ketrec,egy tégla amivel fejbe vághatod,egy jéggel teli kád amiben tárolhatod miután kivágtad belőle az összes szükséges szervet,öld meg a körülötte hemzsegő lányokat és örökké és már nem marad ellenfeled,majd öld meg őt is hogy örökké a tiéd legyen..soroljam még? :D

a végén úgy is lesz majd hogy: please notice me senpai *-* akkor hát nem tök mindegy? :D

2016. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na de viccet félretéve :D csak ezért nem kéne szarul érezned magad ,én is voltam már ilyen helyzetben,de később rájöttem hogy teljesen felesleges ,mivel én úgyis inkább magának való vagyok :) És pont ezért én úgy vagyok vele hogy nincs szükségem egy kapcsolatra hogy jól érezzem magam,egyedül is megvagyok :) De az a helyzet hogy ennek ellenére mégis lett kapcsolatom ,pedig nem akartam >< nem azért mert nem szeretem a páromat ,csupán megszoktam hogy mindig egyedül vagyok,és most így eléggé szokatlan nekem ez az egész ,és sajnálom is a páromat hogy ennyire nyomi barátnője van :D Szóval csak azért ne érezd szarul magad csak mert már mindenkinek van valakije ,inkább legyél boldog hogy még "szabad vagy" ,nincsenek korlátaid :) mert hamarosan már nem így lesz ,élvezd ki minden percét hajrá ^^ (2-es voltam)
2016. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jófej vagy! :) (béz bóz ütő xdd)
2016. aug. 28. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig én mit nem adtam volna egy ilyen lány osztálytársért!
2016. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2016. aug. 28. 21:28
 7/9 anonim válasza:

Most mész gimibe, vagy nyolcadikba? Megnyugodhatsz, én lassan 14 éves leszek, most megyek nyolcadikba, és nekem se volt, és még nem is nagyon tervezem. Idővel elfog jönni.Olvass love sztorikat, vagy nézz filmeket, vagy cuki képeket nézegess:) Nálunk az osztályból senkinek sincs nagyon senkije, de mindig megvitatjuk ha tetszik nekünk valaki:) Viszont házi nyúlra ne lőjj mert megbánod. Ne gyere össze osztálytárssal, mert ha szakítotok, csúnya vége lesz:( Ha van kedved, írj!:)

13/L

2016. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne akard azt elérni,hogy valaki szerelmes legyen beléd!

Add önmagad mindenkinek,és meglátod mi lesz!:)

2016. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2016. aug. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!