Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy már most szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már most szerelmes vagyok, úgy, hogy még nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. még soha nem volt komoly kapcsolatom, és nem voltam még szerelmes. Már "kavartam" több fiúval, de semmi komoly. Jelenleg is 5-6 fiúval beszélek. (velük már találkoztam és kavartam is.) kivéve az egyikükkel. vele még soha nem találkoztam, de érzek iránta valamit. találozni szeretnék vele, eddig nem akartam senkivel se összejönni, de vele szívesen. ez ehet szerelem?

2016. aug. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem kislány, csak vágyódás a másik iránt.


A szerelem ettől sokkal összetettebb!

2016. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Lehet, de annál nagyobb lesz a pofáraesés...
2016. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Szegény srác, még mellette 5-6 emberrel beszélsz. Nőj fel! Valószínűleg csak azért érzed ezt, mert a többiek tojnak rád, ő meg a "befutó balek" nálad.
2016. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze 15-18 évesen egyből szerelmesek vagytok, de még a szexet se ismeritek normálisan csak csináljátok:D komolyan már a halálom ez, hogy minden gyökér szerelmes amikor azt se tudja merre áll arcal.
2016. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes. Valójában csak vonzódsz egy fiktív, idealizált képhez, amit a fiúról alakítottál ki.
2016. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes amit csinalsz undorito. Szegeny srac, hogy te mellette 6 faszival flortolsz. Ezeket a noket kell kerulni messzirol.
2016. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!