Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk ti mit szerettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk ti mit szerettek az együttalvásban?

Figyelt kérdés

És az zavar például ha a szülők a szomszéd szobában vannak?

Mit csináltok ha együtt alszotok?

Megtudjátok állni hogy ne szexeljetek ha a másik fél nem akarja?

Simán jól esik összebújva aludni?


2016. aug. 29. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Picit.

Szerinted? :D Alszunk.

Nem biztos.

Jól esik.

2016. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

"Megtudjátok állni hogy ne szexeljetek ha a másik fél nem akarja?"


- Durva lenne, ha nem.


"mit szerettek az együttalvásban?"


- Amikor alvás közben véletlen becsusszan a bráner.


16L

2016. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavar ha a szülők a szomszéd szobában vannak, mondjuk ez függ attól is hogy mennyire vastagok a falak, de szerintem inkább mi zavarjuk őket.

Én általában beszélgetni szoktam a barátnőmmel utána szexelni, vagy ha este megyek át akkor szexelünk és utána beszélgetünk, majd ha akarjuk akkor megint szexelünk és alszunk. Olyan nem nagyon szokott előfordulni, hogy nem akarjuk, de ha pl menstruál, akkor is van mindkettőnknek keze, megoldjuk ;)

Viszont ha előfordulna, hogy nincs kedve akkor megérteném, nem sértődnék meg vagy ilyesmi, meg tudnám állni persze. Viszont ha huzamosabb ideig megfelelő ok nélkül visszautasítana akkor elkezdenék gyanakodni, hogy van valaki más (persze ehhez más jelek is kellenek).

Összebújva aludni az egyik legjobb dolog a világon, főleg télen, de nyáron is összebújva "kezdjük el az alvást" aztán már ha kibírhatatlanul meleg van, fájószívvel, de akkor kicsit eltávolodunk.

Remélem kielégtő választ adtam. :)

19/f

2016. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kielégültem xd
2016. aug. 29. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretek? Csak a lanyt benne ha lenne :D a tobbi nem erdekel. Ha olyan a csaj nem tudnam megallni felizgatnam ugyis :D
2016. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszer aludtam együtt lánnyal, jó érzés volt együtt elaludni összebújva, hiányzik is a dolog :s
2016. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem a szex a lényeg, legalábbis van akinek nem, én spéci azt szeretem mikor hozzámbújik, és a mellkhasamra hajtja a fejét és úgy alszik el és reggel ugyanúgy kelünk:) 17/f
2016. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!