Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Lenne olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Lenne olyan közületek, aki benne lenne a szeretethiánytól vezérelve egy fiúval történő együttalvásban?

Figyelt kérdés

Semmi több nem történne, csak egymás mellett elaludni.


Nagyon hiányzik egy igazi lány az életemből, már megelégednék, ha átölelhetném vagy ha együtt aludnánk például.


Csak szeretném tudni van-e ilyen lány, aki ugyanígy érez, mint én fiúként és ha igen benne lenne-e kölcsönös szimpátia esetén?



2012. ápr. 14. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha álmomban olyan cerka böködne, aminek a gazdájához nem fűznek érzelmek.
2012. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
mennyit érne ez meg neked?
2012. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én több, mint egy éve egyedülálló vagyok és szintén nagyon hiányolok valakit magam mellől, de nem aludnék senkivel egy ágyban azért, hogy hamisan azt gondoljam; van valakim.


20/L

2012. ápr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ne haragudj kérdező, de ez nagyon buta ötlet. Az érzelmek nélküli szexnek még csak-csak lehet értelme, mert mégiscsak szex.

Na de érzelmek nélkül érzelegni? Így nem tudod becsapni magad.

2012. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
sztem igen 21L
2012. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de annyira hiányzik az érzés, nem értenek meg sokan az a baj.
2012. ápr. 14. 00:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy hülyén hangzik, hanem az, hogy amit leírtál, az kívülről még akár jól is nézhet ki, de pont az érzés fog hiányozni belőle. A lényeg. 99%-os eséllyel pár perc múlva azon fogsz agyalni, hogy ki ez az idegen nő az ágyadban és miért nem tűnik már végre el.
2012. ápr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Én tudok egy ilyen lányt,ha érdekel irj privit.
2012. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
22/F, Debrecen?
2012. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyannal határozottan igen, akit ismerek. :D
2012. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!