Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem neki bevallani, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem neki bevallani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki annyira tetszik,hogy nem is tudok mit írni.

Annyira szeretem,hogy bármit megadnék érte,ölni is képes lennék,de nem merem neki elmondani,mert félek,hogy milyen lesz ezek után a kapcsolatunk(nagyon jóba vagyunk,bír engem).Attól félek,ha elmondom neki nem fogunk többet beszélni,félek,hogy mit gondol majd rólam,vagy hogy elmondja másnak és kicikiznek.(Ez a legkisebb gond,szarok mások véleményére ilyen téren:)).

Amikor vele vagyok,alig mrek megszólalni,mert nem tudom,hogy kedveskedjek vagy inkább nevettessem.

Szerintetek hogy mondjam el neki,vagy mit csináljak?


2016. aug. 29. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el h te szereted de neem szeretnéd ha a barátságotok töönkre menne miatta
2016. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond meg neki :) Lehet hogy erre var :) 15/L
2016. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt fontolgatom,hogy lassan el kéne mondani.

Az a helyzet,hogy a lány valamennyire rokonom,de nagyon messziről és nem tudom h annyira a rokonjának tekint-e

2016. aug. 29. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Rokonod?!

Szerintem ha rokonod ne erőltesd!!! (személes vélemény) ne haragudj

2016. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!