Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátommal, de mindennap látom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátommal bizonyos okok miatt, de akaratom ellenére mindennap látom. Jóba vagyunk, de nehéz normálisan viselkedni iylenkor. Még mindig szeret engem és én is őt. Ilyenkor mit tegyek?

#párkapcsolat #szakítás #minden nap látom
2016. aug. 31. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Az a gond, hogy mindennap látod?

HÁt szúrd ki a szemed xD vagy csukd be, amelyik jobban hangzik :D

2016. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jól van XD
2016. aug. 31. 01:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keruld kixd kiabalj oda neki, h oda ne merjen hozzad menni kulonben megcsiped a feneket.
2016. aug. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtesz szépen. Lesznek mások, kétlem hogy ő lesz az igazid. Amik segítenek egy szakítás után: csoki (vagyis lányoktól ezt hallom :D) és a stílus váltás elvileg nagyon sokat segít.

Kösd le magad, és ne gondolkodj rajta. Ha nem hát nem. 18/f

2016. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél? milyen válaszra sszámítasz? :D lodd le akkor tobbet nem látod... de mindenképpen csak az ido fog rajtad segíteni.
2016. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koltozz el ;)
2016. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szereted, és a közeledben van. Mert nem tudom, hogy szerelem-e, de ha sima szeretet, akkor is , ő fontos neked, és akkor az jó, ha a közeledben van,szerintem értékeljed, hogy van ő neked. Meg majd tényleg az idő megoldja, mert ha arra gondolsz, hogy el akarod őt ellenkező neműként felejteni, meg ahogy viszonyulsz hozzá, akkor, ez olyan, mint pl: Ne gondolj a citromra!! Mondom, ne gondolj a citromra!! Senki ne gondoljon a citromra!! Szóval ez ilyen:) Ez a tiltás -dolog nem működik. Egyébként is, szép emlék fűződik hozzá , nem? Szép időt töltöttetek együtt, és ezért ő sokat jelent neked, gondolj inkább ilyenekre, hogy tök jó ,hogy része volt, és talán valamilyen szinten még most is az az életednek. A szakításnak meg csak volt oka , ha nem valami gyermeteg, akkor ne gyötörd magad miatta. Vagy hát mit tudom én ,miért szakítottatok, de talán így volt jó. Ennyi volt nektek közösen együtt megírva a sorsban. Szép volt, de tovább kell lépned, tovább kell engedned őt, a párkapcsolataid alatt tökéletes társsá fejlődsz, és egyre jobb, egyre jobban működő párkapcsolataid is lesznek.
2016. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Sokat segítettetek :)
2016. szept. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!