Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba,jóba vagyunk meg minden,de mikor vele vagyok alig merek megszólalni,chaten se tudom,hogy mit írjak,mert félek,hogy hülyeséget beszélek/írok.

szerintetek?

16/f


2016. szept. 1. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, ha ilyen puha p#cs vagy.
2016. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Mert te ilyen fas za legényként jöttél ki anyukádból hogy egyből a dumák nagy mestere lettél ?

Kérdező :

Hát sok marhaságot ne mondj neki mert dilisnek fog nézni 😄

2016. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézz a talajra ha csempés akkor a fugat kezd el korbeirni hogy koszos e vagy tiszta ha pedig gumolit akkor pedig azt hogy itt mekkora nyoom van meg ott milyen kicsi....
2016. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#Anyám egy legendának adott életet, mikor a világra hozott.
2016. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2016. szept. 1. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj legenda xd az én külön Istenségnek néztem xd
2016. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!