Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha tetszik egy fiú, de ő nem tud róla, én kikészülök a szomorúságtól?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú már kicsit több mint fél éve. Lassan két hete egyfolytában sírok, mert úgy gondolom, hogy vele soha nem lesz semmi.. Már gondoltam mindenre, hogy hogyan ölhetném meg úgy magam, hogy az balesetnek tűnik és hasonlók..

Ezelőtt kb két éve szintén nagyon tetszett egy fiú, akiről időközben kiderült, hogy nagyon bunkó és jobb messziről kerülni, is ugyanezt csináltam.. Pedig akkor még nagyjából azt se tudtam mi az, hogy tetszik valaki. Bár akkor nem ennyire "durván" voltam kikészülve..

Szóval lassan ott tartok, hogy hozzámszólnak és sírok. Mert folyamatosan ő jár az eszemben és elszomorodok, mert nem Ő szólt hozzám.

Nem tudom mennyire volt érthető amit leírtam :/

De a kérdés változatlanul, hogy miért vagyok emiatt szomorú?


2016. szept. 1. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nyilván mert vágysz a dologra, és úgy érzed nem kaphatod meg. Amúgy Nagyon ismerős a sztori, leírod privátban, hogy hol laksz?:)
2016. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van csak én fiú vagyok és ez már 1 éve tart. Borzasztó érzés mert osztálytársak vagyunk és minden nap látom.

Normális,hogy emiatt szomorú vagy,nekem sincs kedvem semmit csinálni. Alig váltottam vele 1 év alatt pár szót.

2016. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!