Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Mit csináljak

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit csináljak

Figyelt kérdés
Tehát, ma szeptember 1-én ugye évnyitó volt és hát elsőre a nagyon jó barátommal találkoztam.Aztán megérkeztek a többiek 2-3 együtt és akkor jött az exem (agusztusban szakítottunk). Én már túltettem magam rajta, de ahogy egyszer,egyszer ránéztem, akkor iszonyatosan komor volt és néha rám nézett. A kis ilyen csoportjával elmentek/elsiettek a mosdóba sugdolóztak meg ilyenek, aztán egyre többet nézett.Amikor elhagyta az iskolát nagyon sietett, de én úgy tettem mintha észre sem venném. Ezen gondolkodtam és...rájöttem, hogy hiányzik, tehát ezen a honlapon szeretnék tanácsot kérni. A válaszokat köszönöm.

2016. szept. 1. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ,mi miatt szakítottatok,de ha tényleg szereted,s van értelme folytatni,akkor holnap reggel futás hozzá,s beszélj vele! Ha rád néz,az annak a jele valószínűleg,hogy érez még irántad valamit,valamit,ami oda irányítja rád a tekintetét...sok sikert!
2016. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!