Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális fiút sem?

Figyelt kérdés

Sajnos a közelemben még nem találkoztam olyanokkal, akik elfogadtak volna olyannak, amilyen vagyok. Nem vagyok annyira szép, hosszú hajam van, szemüveges is vagyok és nagyon vékony is, ami miatt sokat szekáltak.

Bár szerintem a belsőmmel nincs gond annyira, de azért akárki akármit mond, a külső is számít és mint mondtam, nem olyan külsőm van, ami a legtöbb embernek tetszene.

Hiába próbálkoztam, mindenki visszautasított vagy bunkó volt velem.. :/


2016. aug. 18. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Korod? És merrefelé van a "közeledben"?

ha ilyen 14-5 éves vagy akkor abszolút felesleges aggódnod, a korodbeliek éretlenek, és ott szokás kigúnyolni mindenkit mindennel, tisztelet a kivételnek. A gyermekek kegyetlenek egymással.

2016. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Minden ilyen problémára a türelem a válasz.


Tegyél azért hogy jól nézz ki, és várj, járkálj helyekre, ilyen egyszerű. Nem repül a sültgalamb a szádba főleg nem abban a korszakban amikor mindkét nem előszeretettel vágyik tökéletesre miközbe nem is tudja milyen egy igazi párkapcsolat.

2016. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PR04 ***** válasza:

1 túlontúl rámenős vagy és esélyt se adsz neki hogy megismerjen

2 teljesen félreértelmezed a baráti szándékait és ebből van a gond

3 te is csak olyanokkal foglalkozol akik tényleg felsőbb kategória kinézetbe de egy paraszt

4 porobálkozol de mert más tettszik neki

eddig kb mindegyik lány ilyen volt akivel találkoztam vagy ha minden jó lehetett volna akkor közbejött valami -_- de ne add fel van még időd csak ne ess kétségbe és menj egy tajparaszthoz oda

ja és ha túl vékony vagy akkor többet kéne enned meg sportolni

17/F

2016. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyszerűen csak bárki idegen szól hozzád, legyél hozzá kedves, mosolyogj, ne utasíts el senkit, legfeljebb ha nagyon nyomul kedvesen add tudtára, hogy szívesen beszélgetsz meg ilyesmi, de ne számítson többre egyelőre. Legyél alapvetően mosolygós egy lánynál ez szerintem a legfontosabb. A külső nálam legalábbis csak ezután jön.


Ha a vékonyságod zavar, próbálj olyan ruhákat hordani, ahol ez nem probléma. Mivel nem vagyok divatszakember, ebben nem tudok segíteni, de vannak olyan szerelések, amik egy nagyon vékony lánynak is jól állnak:


Nem tudom milyen a stílusod:


komolyabb összeállítások:

[link]


vagy itt a jobbszélső, piros pöttyös szerelés nagyon bejön (vedd ki az aláhúzásjelet a .co elől, mert nem engedi linkelni:) ):

[link]

2016. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firedoom ***** válasza:

1, kor jo lenne

2, a szemuveget miert ugy allitod be mintha hatrany lenne? Van akin nagyon jol all

3, vekony vagy? Hosszu haj? Ezek nalam pl eleg nagy elonyok. Nem lehet, hogy csak te latod magad csunyanak? Holgyeknel ez eleg gyakori...

2016. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Merre van az a "közelembe"?

És a korodat is megmondhatnád.

De ha az a "közelembe" Budapesten van és 14-15 éves vagy nyugodtan írhatsz privibe;)

2016. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15/f beszélgessunk
2017. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs a külsőddel se semmi gond a leírtak alapján. Szard le, hogy mi a mai divat, vagy kik a menők a sulibdan. Öltözködj, nézz ki úgy ami neked 100%osan tetszik és kezd el szeretni magad. Biztos akad majd egy fiu (nem is egy) akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy! Ne stresszeld túl! Loveyourself!❤ 14/L
2017. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!