Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, lanyok mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok mit tegyek? Mindenkinek szeretnem a tanacsat kerni.

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel facebookon ismerkedtem meg es bele szerettem nagyon... 3 napja talalkoztunk, setalgattunk stb es nem tortent igazabol semmilyen csok meg kezfogas hanem mikor eltelt 1 nap akkor kiderult hogy en is tetszek neki... Es megkerdeztem hogy holnap jon e velem moziba de a szulei nem engedtek meg...Ma meg leirta hogy szar ez igy es hogy meg kene szakitani minden kapcsolatot...:'( En pedig irtam neki hogy maradjunk baratok de az ugy nem nagyon tetszik neki es mondta hogy mivel en kisebb vagyok nala igy engem jobban korlatoznanak a kapcsolatba es hogy ritkan tudnank talalkozni stb:(Kerem valaki segitsen, nagyon sokat sirtam e miatt:(Most az egyik legjobb baratom ra fog irni hogy legalabb baratok maradjunk de ez nem tudom hogy fog elsulni:( Szerintetek mit kene tennem ilyen helyzetben? En tiszta szivembol szeretem ot...

En 14/L o 16/F



2016. szept. 2. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd csak fellángolás, a srácnak meg hiányoznak a ...
2016. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!