Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 5 hónapja kezdtem modellkedni....

5 hónapja kezdtem modellkedni. Megnéztem a többi lányt, és mindenkinek olyan szép vékony a combja. Az enyém 49-50 cm. Szeretném 3-4 cm-t "lefaragni" belőle. Több modellügynökség is megkeresett már hogyan fogyjak combból? értelmes választ várok köszi

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Ertelmes valaszt leginkabb ertelmes kerdesre tudsz kapni!:)


Leirtuk mar tobbszor is, nem csak Modellkedes hanem Fogyas temakorben is, mint olyan, hogy helyi fogyas nem letezik, nem tudsz celzottan a combodrol leadni zsirt.


Tudsz zsiregeto edzest vegezni amikor is a testedrol aranyosan, mindenhonnan fog menni le a zsir, tobbek kozott a combodrol is. Erre vagy kivancsi, hogy ezt hogyan kell?

2016. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, erre lennék kiváncsi :)

bocsi, tudom, hogy már válaszoltatok ilyenekre. figyelmetlen voltam :/

2016. márc. 29. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsiregeto edzesnek javasolnam neked a setat. Az utcan is lehet de ha van a kozeledben konditerem akkor en oda mennek, ott a futopadon, kontrollalt korulmenyek kozott tudsz edzeni.


Az aerob mozgas amire a zsiregeteshez szukseged van, a kardioval ellentetben itt alacsony az izommunka es a pulzusszam 120-130 kozott idealis, ilyenkor ugyanis teljesulnek a zsiregetes biologiai feltetelei es testunk a szenhidratok helyett a zsirt hasznalja energiakent.


[link] Itt olvashatsz errol bovebben.


Mindenkinek mas hogy pontosan milyen a legoptimalisabb edzes, nekem peldaul futopadon 8%-os emelkedon, 6.0 km/h-s sebessegnel all be olyan 125 korul a pulzusom, lehet hogy neked mas lesz.


Egy ilyen edzest erdemes legalabb 1 oraig csinalni, sokfajta velemeny van de a leginkabb elfogadott szerint a zsiregetes 40 perc utan indul be. Heti haromszor csinald meg, es par heten belul mar latni fogod az eredmenyt, par honapon belul pedig nem csak te, hanem mindenki mas is.

2016. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszod :D :)
2016. márc. 29. 17:17
 5/5 anonim válasza:
Egeszseges eletmod + minimum 45 perc futas hetente minimum haromszor negyszer.
2016. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!