Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lesz valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz valami? Ne foglalkozzak vele, vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik,egyszer megkérdezte,hogy bírok-e valakit úgy az osztályból,azt mondtam,hogy nem.(nem akartam,hogy megtudja) Ő 2 éven keresztül szeretett egy csajt,aki viszontszerette.A csaj elment,ő szenvedett miatta.Nem jártak,de sokat voltak együtt.A srác sokszor bámul,de nem tudom,miért.Nem hinném,hogy szeret,mert amikor megtudta,h én szeretem,kiröhögött.Én most nem tudom,mit érzek.Már nem szeretem...vagyis nem tudom.Ne foglalkozzak vele,vagy harcoljak érte?

13/L



2016. szept. 2. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak ti dönthetitek el! Amúgy,amelyik srác igazán szerelmes egy csajba,az egyértelműen kimutatja felé,s Ő HARCOL ÉRTE,NEM A LÁNY!
2016. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az osztálytárs tiltott gyümölcs..személyesen tapasztaltam. Na de mindegy, mert van olyan ismerősöm akinek bevalt. Na mindegy. Figyelj, harcolni ne harcolj. Te elmondtad az erzeseidet, innentol a srace a terep. Ez mar csak rajta all, es ne emeszd magad miatta. Viszont ha 1 honap mulva is semmi, akkor jobb ha tovabb lepsz :). 13/l
2016. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2016. szept. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!