Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem lehet az enyém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos,haveromon keresztül megismertem egy lányt aki nagyon tetszik és bejön nekem.Csináltam egy kisebb bulit,elhivtam és itt aludt nálam,közbe csókolgatott meg minden reggel pedig kézenfogva kísértem haza majd egy csókkal elköszönt.

Én azthittem hogy ebből lesz valami és nagyon boldog voltam de délután megirta hogy nem akar komoly kapcsolatot,bejövök neki de nincs erre ideje ezt mondta.

Én pedig nagyon szerelmes lettem belé és úgy érzem hogy meghalok ha nem lehet az enyém (első lány akibe igazán szerelmes vagyok)

Amióta ezt elmondta nekem hogy nem akar semmit mert hogy idő kell neki azóta már nem is úgy beszélgetünk mint elötte.

Mindennap nagyon szomorú vagyok emiatt és aludni is alig bírok.

Nagyon kell nekem a lány.

Mit tegyek?



2016. szept. 5. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
mondj le róla.
2016. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

"nincs erre ideje"


"Zseniális" kifogás.


Foglald el magad hobbikkal, találkozz haverokkal, sportolj, nézz filmeket, sorozatokat, hallgass zenét, stb... tereld a figyelmed. Hagyd a csajt.

2016. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinalj.
2016. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akárhányszor rá gondolok folyton a sírás kerülget :( Nem ilyen egyszerű hogy "mondj le róla"
2016. szept. 5. 13:01
 5/10 Fruzs33 ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni,és sajnálom a helyzeted
2016. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Először is köszi :) Másodszor pedig rohadjak meg ha értem a nőket :D

Elhivtam inni,eljött,jövőhéten meg moziba megyünk..Nem akar semmit,de mégis eljön velem kb mindenhova és szakit időt rám,valaki magyarázza már meg :D

Tegnap köszönéskor is csak egy ölelést kaptam :(

2016. szept. 5. 23:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magadat sodrod rosszabb helyzetbe. Ő nem akar semmit, de ha valakivel el akar menni erre-arra, tudni fogja, hogy te ott vagy, és elmész vele. Mint barát. Vagyis te szenvedni fogsz, ő meg addig is kiélvezi a helyzetet, hogy nem kell egyedül lennie. Nem ő lesz az első, sem az utolsó, aki kijátssza ezt a kártyát.
2016. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet jobb lenne ha nem beszélnék vele többet de egyszerűen nemtudom rávenni magam erre,nem birom ki ha nem irhatok rá.

Nemtudom mitévő legyek de jelenleg az hogy hagyjam meg ne irjak neki,számomra lehetetlen :(

2016. szept. 6. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:

" Másodszor pedig rohadjak meg ha értem a nőket :D

Elhivtam inni,eljött,jövőhéten meg moziba megyünk..Nem akar semmit,de mégis eljön velem kb mindenhova és szakit időt rám,valaki magyarázza már meg :D "


Én elmagyarázom neked.


Nos: egyszerűen szólva, nem tetszel a lánynak, nem vonzódik hozzád, nincs semmi amivel megfognád őt érzelmileg. DE! Jó barátnak tart, vagy olyan srácnak aki olyan "aranyos"..(de vonzalom nincs)

Azt, hogy elmegy veled moziba, vagy kajálni, azért van, mert mint haver, aranyos barát vagy és az ember miért ne menjen a barátaival kikapcsolódni?

Ennyire egyszerű. De lehet most elkeserítelek: Amint feltűnik egy új srác aki nem aranyos mint te, hanem dögös, aki megdobogtatja a szívét, na akkor már nem fog vele menni moziba, akkor te leszel a kínos harmadik..:)

2016. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt sejtettem de,volt nálam egy buli és eljött,éjszaka csókolgatott meg összebujtunk másnap pedig kézen fogva kisértem haza és csokkal bucsuzott majd aznap mondta meg hogy nem szeretne jelenleg komoly kapcsolatot,na ez az amit nem értek hogy akkor miért csinált ugy mintha együtt lennénk?
2016. szept. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!