Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagyon szép nőbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szép nőbe vagyok szerelmes, de azt kívánom bár lenne csúnyább mert akkor talán az enyém lehetne, én ugyanis nem a szépségéért szeretem. Van ebben logika?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a kérdés teoretikus,de már régóta ez motoszkál a fejemben.

2016. márc. 22. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Vicces ez a kérdés mert én hasonló cipőben járok. Az én esetemben a lány igazi bombázó. De a belseje nagyon tetszik. Ahogy gondolkozik, ahogy céltudatosan tervezi az életét...

Ha fele ilyen szép lenne akkor talán lenne minimális esélyem nála, bár lehet az sem lenne elég. :(

2016. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem nagyon sok férfinek megfordult már ez a fejében.
2016. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindegy. Ha ronda lenne akkor is a szépekre vágyna, nem rád.
2016. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szép nők mindig arra panaszkodnak, hogy a férfiak nem mernek náluk próbálkozni. Szóval lehet, hogy pont ezért lenne esélyed!
2016. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Azok a csajok általában úgy értik ezt, hogy olyan nem próbákozik aki megfelel a mércének.

2016. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: Érdekes, én meg pont azt hallottam, hogy k#rvára elegük van a nyomulós macskajancsik hadából.
2016. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor se kellenél neki ha ronda lenne mert azoknak is a helyes magas pasi kell
2016. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem már a padlón vannak az igényeim. Szép és okos, ronda és okos, szép és buta, ronda és buta nő is úgy néz át rajtma mintha metaanyag lennék.

Nő nekem még a kezem se fogta meg soha.

2016. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy ha kevésbé lenne dekoratív a hölgy, akkor mit éreznél iránta, mennyire vesztenél a lelkesedésedből az irányába...
2016. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oks, hidd ezt, de azért tudd: a férfi a szemével lesz szerelmes.
2016. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!