Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályból tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályból tetszik egy lány, viszont félek hozzá odamenni. Mit tegyek? A többi bővebben lent.

Figyelt kérdés

10.osztályos gimnazista vagyok és már régóta tetszik nagyon egy lány az osztályból. Egyrészt félek odamenni hozzá hogy megkérdezzem eljönne e velem valahova, ennek több oka is van az egyik az hogy az osztályban Harmincan vagyunk és nagyon nagy a klikkesedés,persze ő egy másik ,,klikkben" van. A lényeg hogy senki sincs roszba senkivel azbosztályból csak fura egy másik ilyen csoportrészhez odamenni,de csak mert kevésbé ismerjük egymást,persze tudunk egymásról alapvető dolgokat de semmi közös téma... Nem is nagyon van alkalmam odamenni hozzá mert mindig a barátnőivel van és az esetek 90százalékában Velük is megy haza. A legnagyobb bajom hogy kevés önbizalmam van és ezekkel együtt nemtudom mitévő legyek.

Nagyon remélem hogy tudtok segíteni előre is köszönöm.

16/F



2016. szept. 5. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy ez a valasz segiteni fog, de remelem. Szoval en most ugyan ilyen helyzetben vagyok. Erre csak azt tudom irni, hogy valahogy vedd ra magad arra, hogy odamenj hozza. Persze erre egyaltalan ne parazz ra, vagy gondolkodj rajta sokat (mit mondj neki, stb) mert akkor csak beegeted magad elotte. Csak lazan menj oda hozza, kerdezd meg hogy lenne-e kedve eljonni veled valahova, vagy talald meg vele a kozos hangot. Ha erre nem tudod ravenni magad, egy otletem van meg. Ha van valami kozossegi oldala, jelold be, beszelgessetek sokat. Hogyha elkezdesz beszelgetni vele, biztos hogy megjon majd az onbizalmad vele szemben, es akkor mar nem fogsz felni eloben sem odamenni hozza, vagy valami. Remelem segitettem ezzel, sok sikert! :) L
2016. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) . És igazából az a baj hogy sosincs egyedül és elég nehéz/kellemetlen úgy odamenni hozzá hogy mindig van néhány barátnője körülötte...
2016. szept. 5. 21:23
 3/4 anonim válasza:

Első vagyok. :)

Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni. :( Viszont szerintem nyugodtan menj oda hozzá, és hívd félre.. Hiszen nem veszíthetsz semmit! Ha visszautasít, azt jobb előbb megtudni. Viszont lehet hogy összejönnétek, és te nem mertél lépni.. Sok sikert! Ha bármi kérdésed van még, nyugodtan írj privátba. :)

2016. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm :)
2016. szept. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!