Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetseges hogy tetszek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy tetszek neki? Ha igen erdemes lenne ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Eleg erett lany vagyok felfogasilag is. Az osztalytarsaimnak nagy resze kapcsolatban van.Kulonosebben nem aggodtam tul.. Van idom meg. De van egy fiu aki kb 45 percre lakik tolem es a sulija 20 percre van kb. O 14 eves enmeg 13. O is erett meg minden szoval ezzel nemlenne semmi baj. Most kezdte a kozepsulit enmeg a 8.-ot. Mar lassan 3 honapja beszelgetunk, de rendesen csak tegnap irt ram. Es tok cukikat meg minden kerdezte hogy adnek e neki puszit ha talalkoznank meg beallitott cuki becenevet szivecskekkel, persze ezt viszonoztam es jol elbeszelgettunk. Szoval szerintetek tetszhetek neki? Megeri megprobalni a szerelmet:/ valaszokat elore is koszonom:)

2016. szept. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felfogasilag tenyleg nagyon erett vagy😂😂
2016. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem eleg ertelmesen irtam le:) es nem ez volt a kerdes :)
2016. szept. 2. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
De cukiiii 😂 amúgy megpróbálhatjátok max nem jön össze és szétmentek
2016. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem... Hogy.. O ugye most kezdte a 9.et.. Es en ugye jovore es ugyanabba a suliba keszulok menni mint ahova most o jar..:/

Ez igy gaz lenne mindennap latni ha osszejonnenk es szakitanank. Vagy ha egyutt lennenk akkor is fura lenne minden ora utan latni

2016. szept. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!