Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban (nem most kezdtem a középsulit, most tizedikes vagyok) és nagyon kedvelem. Igazándiból már tavaly is tetszett de nem mertem neki elmondani. Egyrészt azért, mert félek, hogy nem jönnék be neki, másrészt pedig elég félénk vagyok.

És igen, már sokat beszéltünk és az jön le belőle, hogy ő is kedvel engem.

Viszont vannak, akik folyton szekálnak az osztályban a magasságom miatt. 180 felett vagyok bőven ès én vagyok a legmagasabb. Emiatt van hogy poénkodnak ezzel, de most már kezd sértő lenni. A lány pedig mindig megmosolygja, ha éppen emiatt szekálnak, ez egy kicsit rosszul esik.

Csak össze szeretném magam szedni és odamenni hozzá holnap. Először fb-n akartam ráírni, de az olyan béna lenne, amikor minden nap találkozunk.

Bocsi, hogy idezúdítom a hülyeségeimet, csak nincs sok önbizalmam.


16/F


2016. szept. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Na akkor így már esélytelen is az egész sajnos, ha kinevetett akkor kellett már volna oda szólni neked hogy te meg mi a f**zt nevetsz kis idióta egyből észre vett volna, és a többieknek meg lecsapni egy két pofont , hogy mivan hobbitok..egyből lenne közös téma egyből lenne önbizalom egyből menne veled ahova akarod..MIÉRT HAGYOD,hogy szekáljanak ez már nem az óvoda...én is 190 vagyok, és ez előny nem hátrány ők meg csak irigykednek, de te meg egy gyökér vagy ha hagyod hogy még csesztessenek is.
2016. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NORESZKA PLS
2016. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, és házinyúlra nem lövünk
2016. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lőhetsz házinyúlra és tényleg ne hagyd, hogy szekáljanak... ne ordítsd le őket, mert még te jönnél ki rosszul az egészből. Legyél határozott, de ne legyél bunkó. Megfogják érteni. :) A lányoknak meg egyáltalán nem jön be az ha félénk vagy... max azt mondják, hogy aranyos vagy,de gondolom nem az a célod... Légy magabiztos, és határozott... legalább a lány előtt... aztán ha minden jól megy, és egy kicsit oldottabb vagy a társaságában, akkor nem leszel annyira félénk. Sok sikert! ;)

16/f

2016. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet valakit azzal szekálni, hogy magas. Nálam speciel a magas fiúk előnyt élveznek, de persze ez csak külsőség. Ez nem hülyeség, de nem hiszem, hogy rosszindulatból kuncogna a lány. Mindenképpen személyesen mondanám el neki a dolgot, hiszem még ha rosszul is sülne el, csak 2 évet kell még együtt töltenetek, de ha meg jól, ki tudja meddig lesztek együtt. Légy határozott, és ne hagyd, hogy piszkáljanak, attól csak még kevésbé lesz önbizalmad.
2016. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem értem hogy miért hagyod magad én is 185 centi vagyok aztán senki sem mer beszólni pedig nem vagyok egy erős testalkatú.
2016. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!