Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem csajoztam, mert tisztában vagyok magammal. Most van egy lány aki nagyon megfogott, hogyan közelítsek hozzá?

Figyelt kérdés

22 vagyok. Még csókolóznom se sikerült soha, ezzel elmondtam mindent. Nagyon sok lánynál próbálkoztam. Alacsony-magas, sovány-kövér, stb. Társkeresőztem is egyszerre 6 oldalon, évekig. Képek küldése után még egy randi se jött össze. Barátaim is próbálnak mindig "rátukmálni" engem lányokra, kicsikarni egy találkozót legalább, de soha nem jön össze. Viszont nagyon sok lány barátra tettem így szert, mert amúgy azt mondják hogy bírnak, jól el lehet velem lenni, élvezik a társaságomat. Sajnos beleestem abba a hibába, hogy több ilyen lányba beleszerettem. Amint kiderült, megsértődtek és vége lett minden kapcsolatnak. Szóval így állok. Most van egy nő akivel direkt nem mentem bele a haverkodásba, hátha. Viszont így bunkónak gondol. Nekem nagyon tetszik, de nagyon gáznak érzem hogy ennyi idősen még a csókig se jutottam senkivel. Mit szólna ehhez egy nő ha mondjuk összejönne a dolog? Amúgy a szociális életem rendben van, anyagiak terén is jól állok (nemrég neveztek ki, 350e forintot viszek haza), van saját lakásom (hitelre), autóm. Amúgy nem rí le rólam hogy nem voltam még nővel, mert mindig női társaságban vagyok. Mindenki azt hiszi hogy volt velük valami. Én is játszom a magabiztost, nem akarok hülyét csinálni magamból (hazudni nem szoktam, ha rákérdez valaki megmondom az igazat, csak nem hirdetem)


Női vélemény rólam (több ismerőstől visszahallva, nő barátok őszinte elmondásai): Jó testem van, átlagos magasságú vagyok, pont jó. Probléma az arcommal van, ami nem illeszkedik egy ilyen "szexi" testhez (ezt mondták többen is, volt olyan bunkó csaj aki úgy fogalmazott "zacskóval a fejemen kegyetlenül megb*szn*"). Én mindent megpróbáltam amit lehetett, ezt tudtam kihozni magamból.


Sajnos nagyon sokat nyom a latba külső, szinte csak ez számít mindenkinél.


Mit kellene tennem? Hogyan közelítsek ehhez a csajhoz ha rosszak az adottságaim?



2013. dec. 12. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a külső! Próbáld meg megfogni valamivel. Beszélgess, de ne akarj azonnal közel kerülni, csalogasd, de őt se engedd azonnal közel. Válj érdekessé, de mégis titokzatossá. Ne akard lehengerelni azzal ami kézzel fogható ( pénz, kocsi, meló), de mutasd meg igenis van eszed, és beléd lehet szeretni. Mutasd meg neki hogy vannak érzéseid, de ne válj ömlengőssé. Pont minha barátkoznál, csak egy kicsit másként... :))


23/N

2013. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy ne aggódj.
2013. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
350-et viszel haza, és nincs aki legalább lepippantson! LÚZER!
2013. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es: nehéz dolog ez nekem, nem értek az ilyen fortélyokhoz. Egy tapasztalt nő rajtam átlát 1 perc alatt. Nekem semmi tapasztalatom, így fegyvertelenül indulok a "harcba".


2-es: köszi


3-as: mégha sokan azt is hiszik, a pénz nem minden. Akkor miért van a postásnak, szerelőnek, stb. családja? Tudom hogy lúzer vagyok nem kell mondani, de azért én tartom magam ahhoz hogy nem pénzem akarok venni magamnak valakit. Ha nem kellek a csajoknak, akkor nem kezdem el lobogtatni a fizetésemet.

2013. dec. 12. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

"nemrég neveztek ki, 350e forintot viszek haza"


Aha persze,


A, kit érdekel?

B, mégis mit tudsz te 22 évesen amiért ennyit fizetnek?

C, ha te tényleg ennyit kapnál, akkor tudnál úgy öltözködni, hogy kopmenzáld a beképzelt marhaságaidat.

2013. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak lúzer, ripacs is! Vegyél guminőt! 350-ből bármilyenre futja, még bőrszínt is választhatsz!
2013. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 350 az órabéred?
2013. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Látom megy az irigykedés ... Tipikus. Szüleim cégénél dolgoztam 6 éven át, hogy kitanuljak mindent á-tól z-ig. Voltam raktáros, ügyfélszolgálatos, minden. Most látta édesapám úgy, hogy készen állok szakmailag egy komolyabb pozícióra. Ugyanazt csinálom mint a többi munkatársam ugyanezen a poszton, ugyanannyit keresek, nincs kivételezés. Eddig is így volt. Számítástechnikai cég amúgy. Nem tudom miért kell a negatívat nézni rögtön. Nem fogok elmenni lakatosmárkhoz hogy felöltöztessen mindenféle celeb csilivili ruhába, amikor hozzám az nem illik és mű lennék benne.


Most tényleg az a megoldás hogy öltözzek milliomosnak meg szórjam a pénzt? Vicc. Akkor inkább nem is kell senki! Ha csak ez a megoldás. Bár mindenhonnét ezt látom: legyél menő, gazdag, jópasi.

2013. dec. 12. 20:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja mégmielőtt beleköt valaki: igen megvan az érettségim, diplomám nemsokára. Iskolán kívül végig dolgoztam, minden délután, minden szünetben, minden hétvégén
2013. dec. 12. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ismét az 1 vagyok! :) Ne foglalkozz a negatív hozzászólásokkal, nem érdemes! :) Hidd el, mindenki életében egyszer kezdő ezen a téren! Ne félj, nincs mitől, aki valóban meg akar ismerni, és melletted akar lenni, annak ez nem lesz gond! Tényleg tedd úgy a dolgod, mint amikor barátkozol, de mégis egy picit másként.. értsd ezt úgy, hogy akkor kezdd csak egy picit közelebb engedni a lelkedhez amikor látod hogy megmozdul benne valami... tudom ez így első olvasatra furcsának fog tűnni, és nem érted majd hogyan gondolom, de magában a szituációban érezni fogod.. és ha nem mész bele érzelmileg azonnal, hanem fenntartásokkal ismerkedsz, könnyebb lesz önmagadban elkönyvelni, ha úgy érzed hogy nem a legmegfelelőbbel ismerkedtél. A benned lévő gátak is fognak ezzel oldódni, és minden jobb lesz. ( részben tapasztalat. :) ) A rosszmájúakkal meg ne foglalkozz, meg lesz a párod, aki igazán meg is akar majd ismerni! Ismeretleneknek meg ne magyarázkodj, mert nem fogják úgysem megérteni. A saját életedben Te vagy benne, te tudod hogy mi miért lehet, mi miből lett, és mit szeretnél még elérni! Csak a céloddal foglalkozz! :))

( no kedves többiek, lehet lepontozni, mert tudom az jön.. hajrá! ) :)


23 N

2013. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!