Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjam be egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjam be egy lánynak hogy szeretem? 13/F

Figyelt kérdés
Normális válasz szeretnék és tudom h korai még egy kicsit

2016. szept. 7. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd félre, és személyesen mondd el neki, hogy mit érzel. De remélem nem osztálytárs, mert osztálytárssal soha, ez aranyszabály.
2016. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináld amit az első mondott de oszt.társsal tényleg ne
2016. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínű hogy inkább csak tetszik neked amúgy
2016. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy szál rózsát,hívd félre és úgy mondd el neki *-* Minden lánynak ez az álma *-* (na jó,nem mindegyiknek,de a többségnek igen)

A lényeg hogy ne dadogj!! Nekem nemrég egy srác szerelmet vallott de közben rengeteget dadogott,nagyon rossz volt.

13/L

2016. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Semmiképpen se üzenetben írd le neki.

Egy csomó fiú messengeren írja meg a lánynak, hogy szereti, de a lányok ezt nem nagyon szeretik.

Személyesen mond el neki és lehetőleg négyszemköszt.

2016. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:

Bocsi, de a kérdésre nem tudom a választ mivel hozzánk általánosba nem akármilyen lányok jártak. Hozzánk gyerekesen viselkedő elkényeztetett kis hülyék jártak.

Szóval annyit szeretnék kérdezni hogy pontosan mi is azzal a baj ha osztálytársal járunk?

2016. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ha szakítotok akkor nem lesz jó minden nap vele találkozni ha nagyon összevesztetek
2016. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne mondd el neki! Éreztesd de ne mondd el neki! Ha közelebb kerültök egymáshoz, látod az érdeklődését feléd hívd el valahova. Ismerősöm ebbe bukott bele egy lánynál: egy idegen is megmondta volna hogy a lány semmit nem érez iránta, de ő elmondta neki. Megmaradt a barátságuk de szerintem ostobaság volt részéről. A 2. az az hogy osztálytársa volt. Egyáltalán nem.volt kellemetlen egyik fél részéről sem, ezt személyesen mondták (külön külön). Szvsz csak akkor mondd el neki ha érzed hogy közeledik feléd!
2016. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!