Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mutassam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam meg egy lánynak hogy mennyire szeretem? 13/f

Figyelt kérdés
Ez a lány egy osztállyal jár alattam. Egy emeleten vagyunk a suliban ugyhogy mindig látjuk egymást. Ő sejti is hogy tetszik nekem és valahogy megakarom neki mutatni.

2016. márc. 17. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, ha rád néz! :)
2016. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szoktam. De valami máskéne. Azért köszi
2016. márc. 17. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldj neki szivecskét.
2016. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Add a kezébe.
2016. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit adjak a kezébe?
2016. márc. 17. 17:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele! Derítsd ki mit szeret
2016. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem, menj oda, beszélgessetek, légy kedves udvarias, lovagias:) és add önmagad:) soha se bunkózz, éreztesd, hogy fontos neked, és hogy számíthat rád:)
2016. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amikor egyedül van menj oda... Így ha esetleg lekoppintana neked se lesz olyan rossz... Meg lehet így hamarabb megnyílik.

Mosolyog rá és beszéljünk vele.. Sok sikert!

2016. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kössz a bíztatást.:)
2016. márc. 18. 15:16
 10/15 E.Judit85 válasza:
100%
Nem szorulsz valamiből korrepetálás? Viszonzásképpen adhatnál neki csokit, meg egy mozi meghívást! Vagy egy sétára is hívhatod. Közben találhatnál útközben egy rózsát, amit letépsz neki. Az arca elfogja árulni, hogy mit érez irántad! A férjem ilyen gesztusai anno nagyon bejöttek nekem míg udvarolt. És egyáltalán nem gondoltam nyálasnak. Ez csak kedves megnyilvánulás volt, amit én csókkal értékeltem. Innen sima ügy volt, nekem például az oltárig. Ma 15 éve, hogy ismerem, és 8 éve vagyok a felesége! A mai napig nem felejtett el szeretni egy percre sem. Remélem hasznos volt amit írtam! Nagy kalappal neked!
2016. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!