Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem vagy elvesztettem? Esetleg csak haragszik?

Figyelt kérdés
szóval,minden tavaly kezdődött,gólyatáborba.volt egy srác aki nagyon kedves volt velem,de tényleg állandóan körülöttem volt.nagyon megtetszett.a tábor után minden nap írt,megölelt suliba,stb.aztán bejött a képbe egy másik srác aki az osztálytársa.ő is írt mindennap,taliztunk minden.najó hogy ne kavarodjunk bele,legyen az első srác,a táboros M és másik D.szóval M állandóan kérdezte hogy mizu D-vel,amikor D megbántott sokszor mondta M hogy nem tudja kit veszit el,meg ilyen aranyosakat.de M állandóan D ellen volt,hogy nem hozzám való,stb.de D jobban éreztette velem hogy fontos vagyok neki,M nem lépett semmit.D-vel összejöttünk,és M olyanokat irt hogy ha elmondhatná amit akarna..meg hogy nem akarja leégetni magát,stb.aztán egy idő után M már nem írt,ha irtam neki hogy mi a baj azt írta semmi,hogy nincs már miről beszélnünk meg hogy késő.már rég óta sokszor eszembe jut M de nem tudtam mit csináljak.aztán szakitottam D-vel mert szerettem,de rájöttem hogy M fontosabb nekem.nem voltam igazán boldog.rosszul döntöttem egy éve.egyik nap írtam M-nek nem nagyon válaszolt,ha igen akkor furán.kérdeztem miért haragszik azt mondta nem haragszik.de tudom hogy igen.egyik nap mentem haza suliból és M ott állt 2 zebrával arrébb a túloldalt.láttam hogy észrevett mert végig nézett még amikor a pirosnál álltam is.mire majdnem odaértem elment.azt irta azért mert ment a vonatjához.pedig még volt ideje..próbálok hozzá közeledni de nem hagyja.nem tudom mit csináljak,megbántam hogy nem őt választottam.tudom,az én hibám.de nagyon rossz..nem is köszön,meg kerül..van ötletetek mit csinálhatnék? hogy lehetne felkelteni a figyelmét? (poént ne köszi) hisz ha már egyszer sikerült,sikerülhet másodjára is.vissza lehet hozni az érzést ugye? vagy csak haragszik? amúgy nem tudja hogy én hogy érzek,de nem merném neki elmondani
2016. szept. 7. 19:24
 1/6 anonim válasza:
Őszintén? Tudom, hogy nehéz, de lehet, hogy el kellene mondanod neki, hogyan érzel iránta....max égés...átéltem...de túl vagyok rajta és még a barátságunkon is segített (érthetetlen módon) hogy elmondtam neki... Ennél jobbal eltávolodni meg nem nagyon tudtok egymástól, szóval amiatt aggódni meg felesleges....tudom...mondani könnyű, de na...egy próbát szerintem meg ér...
2016. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg se haragudj drágám, szerintem hozzá se szólj. Hogyha én egy lányba energiát fektetnék, ismerkednék vele és kedveskednék neki és látnám hogy pozitív a visszajelzése, aztán meg azon kapnám magam hogy egy másik sráccal van ... hát nem, köszi, nem, tartsd meg testvér, nekem nem, hagyjuk, nem ... :D
2016. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mivel kerül,esélyem sincs vele személyesen beszélni,max mindenki előtt:( ha meg leírnám neki félek hogy megmutatná vagy elmesélné mindenkinek és együtt röhögnének rajtam,vagy esetleg a volt barátommal..meg ugye pár hete szakitottam vele csak.nem akarom hogy olcsónak gondoljon,nem vagyok csak rajottem hogy a masikat csak szerettem viszont bele szerelmes is vagyok
2016. szept. 7. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:

de szeretem,tényleg.minden percbe rá gondolok.nem tudom elfelejteni

tudom,rosszul döntöttem

2016. szept. 7. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ironikus lenne ha elkezdene megint nyitni feléd, már ott tartanátok hogy majdnem együtt vagytok és másnap látnád más lánnyal smárolni. :D
2016. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny túllépett rajtad, nem akar mar tőled semmit hagyd békén. Nem játszhatsz úgy az emberekkel ahogy akarsz, hogy akkor veszed őket elő amikor éppen kedved van . Meghoztál egy döntést vállalj érte felelősséget és ne csinálj segget a szádból.
2016. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!