Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kik érzik azt, hogy soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik érzik azt, hogy soha nem lesz senkijük?

Figyelt kérdés

Na szóval ezt jobban kifejteném.

Tudom,fiatal vagyok(16) éves,de még soha nem volt senkim,nem is smároltam senkivel stb. És nem mondom,hogy nem lett volna lehetőségem,de alapvetően nem akarnak összejönni a dolgaim. Ha valaki megtetszett és alakult volna valami,közbe jött egy másik személy,nem beszéltünk tovább szóval mindig rossz vége lett a dolgoknak. De leginkább el sem kezdődik semmi.

Ennek lehet az az oka,hogy egyáltalán nem iszok és nem is járok bulizni. Egyszerűen nem hiányzik az életemből. Antiszociális viszont nem vagyok,jól el tudok beszélgetni az emberekkel.

Mégsem érdeklek komolyan senkit és kezdek nagyon reményvesztett lenni. Olyan szeretethiányom van emiatt,amiről tudom,hogy csak egy szerelem lenne képes pótolni. Családommal és barátaimmal sem szívesen ölelkezek,puszilkodok(nem vagyok ilyen fajta),de ha lenne valaki akit szerelemből szeretek azzal más lenne a helyzet. De úgy érzem,amilyen balszerencsés vagyok ez nem mostanában fog megtörténni. Pedig most is van valaki,aki tetszik de félek,hogy nála is úgyis csak pofára esnék.

Ki jár hasonló cipőben? Esetleg aki így érez annál elmúlt ez a vágyakozás egy idő után?

16/L



2016. szept. 7. 20:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
49%
Én is így voltam/vagyok. Egy idő után ez csökken. Privátban is írhatsz, és akkor majd részletezem.
2016. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia, velem hasonló a helyzet. Írj privátban és beszélgethetünk. 17F
2016. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok ezzel :/ Van egy pár fiú aki nekem tetszik de csak távolról figyeltem őket mert nem akartam tolakodónak tűnni :) Hozzám egy fiú nem jött oda komolyan ismerkedni amióta gimnazista vagyok...De nem hogy a suliban,a környezetemben sem,pedig én is szeretnék már valakihez odabújni,akihez lehet hülyülni,stb....

Pedig nem tartom magam csúnyának de nem is vagyok Victoria Secret modell sem...Lehet hogy az is közrejátszik hogy biszex vagyok ami még inkább megnehezíti az ismerkedést,meg az is hogy én pl rocker lány vagyok és nem ismerek egy rockert sem :/

Nekem nem múlt el,még most is tart :D

Ne aggódj nem vagy balszerencsés csak szerintem nem jó helyen keresed akit keresel hisz ezt érzékelted..Én sem nagyon merek ismerkedni egyébként mert akikkel eddig beszéltem (Fiúk meg lányok is) azok legtöbbje csak alkalomra keresett embert én meg komolyan keresek..A többi meg valamilyen okból nem volt szimpatikus számomra. :)


Sok sikert és remélem majd neked is összejön valami :) 15/L

2016. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
fèlős szüzek irjatok egy tapasztalt gyenged türelmes sracnak :)
2016. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint én csak fiúból vagyok :D

írj ha akarsz :D


17.f

2016. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En is epp igy erzek hidd el:( 15/l
2016. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 SIDLER22 ***** válasza:

Leginkább a fiúknál van ez a problem. Mint nállam is :/

Csak én még szép se vagyok

16/F

2016. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is így érzem...
2016. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is így érzek. Van egy időszak, amikor elmúlik, de van amikor előtörik bennem ez az "úgyis egyedül maradok" érzés. Szörnyű érzés, tudom, de sajnos én nehezen tudok akárkivel is szóba állni, mert nagyon jó emberismerő vagyok. Így elég nehéz. De jövőre egyetemista leszek és azért még reménykedek, hogy hátha :D

18L

2016. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Dettó:D egy barátnőm volt eddig, na mióta tavaly vége lett, azóta érzem ezt, de azt is érzem hogy egyelőre nem is akkora baj ha nincs:D 19F
2016. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!