Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akibe régebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akibe régebben szerelmes voltam, de most már nem. Bevallotta hogy szeret. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Járjak vele mert régebben tetszett vagy mondjam ezt neki: bocs haver ez a hajó elúszott. ?

2016. szept. 8. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
13/L
2016. szept. 8. 15:51
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
XDDDDDD
2016. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem inkább babázzál meg írd meg a házi feladatodat.
2016. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Inkább a "bocs haver ez a hajó elúszott" azért ne járj vele mert régebben tetszett
2016. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja. Ha már nem tetszik neked, akkor finoman mondd meg neki, hogy jobb lett volna, ha ezt előbb mondja, mert te azóta már nem érzed azt.

Ne járj vele semmiképpen sem, neked csak szenvedés lenne. Tartsd azt is szem előtt ami neked jó. Ne csak azt ami másnak.

2016. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Személyesen neked vallotta be? Vagy egy barátnődnek?
2016. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen miaz hogy "bocs haver ez a hajó elúszott." Jó lenne ha most fognál vissza ebből az arcoskodasból mert később problémád lesz belőle.

20/F

2016. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Egyetértek!

2016. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6os nekem
2016. szept. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!