Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is volt már ilyen? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt már ilyen? Ha igen, mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a nyáron megismertem egy fiút, akivel mondjuk hogy haverok vagyunk. Az a szitu, hogy első látásra beleszerettem. Más volt már így, hogy egyszerűen még nem is ismert valakit, de beleszeretett?

(És nem tudja hogy szeretem, nem is mondom el neki, mert ezt biztosra tudom hogy nincs esélyem nála.)

A válaszokat köszi.

Egy lány.



2016. szept. 8. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen...en szinhazban egy fiuba...es nem is ertettem mi van vele nem is figyeltem az eloadast csak...ez ritka de szerencses vagy ha ilyen tortent veled...ez szerintem valami jel...mi azota is baratok vagyunk miota rairtam facebookon hogy tetszett az eloadas:D
2016. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg le fogsz nézni egyes, de 14 vagyok
2016. szept. 8. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Enis!!! Es velem is mindig ez van. Ha egy kicait is helyes egy srac maris imponalni akarok elotre es beleszeretek. Az uccso 4 evvel idosebb nalam es total remenytelen az egesz...
2016. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Üdv testvér! Bár nálam csak 3 évvel idősebb, és nem az a kifejezetten helyes. Ettől függetlenül szerettem bele. És nekem most van ilyen először :).
2016. szept. 9. 06:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok. Kb 2 hónapja ismerem a srácot és egyből beleszerettem, de ezt ő nem tudja...


17/L

2016. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2,5 hete ismerek egy végzős srácot es nagyon beleszerettem..pedig tudom hogy szerintem nem jövök be neki
2016. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


1-es vagyok, de nem nézlek, le, én is annyi vagyok! :D

Volt már rá példa, tavaly egy strandon. Szőke hajú volt, és kék szemű <3

2016. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) ment a zöld pacsi :)
2016. szept. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!