Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ordított a pici...

Másnak is ordított a pici babája a babakocsiban? Meg lehet vele szerettetni, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
A pár hetes kisbabám kezdetektől utálja a babakocsit. Ha ébren beleteszem, akkor üvölt benne. Csak úgy tudok vele elmenni sétálni, ha már alszik és úgy rakom bele. Ha felébred szintén üvölt. Hagytuk sírni a védőnő tanácsára, még egyre jobban sírt és már remegett a szája, fel kellett venni. Mások olyan jókat tudnak sétálni a babájukkal babakocsiban, az enyém meg utálja. Másnál hasonló? Mit csináltatok? Meg lehet vele szerettetni? Vagy mindig utálni fogja? Olyan nagy gonddal válogattunk, hogy milyet vegyünk, hogy a végén dühömben eladom a fenébe...:(

2014. aug. 2. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes és ugyanez a gondom. Negyed óránál tovább nem tudom elvinni sétára, mert üvölt. Itthon meg a hordozóban az erkélyen elalszik 3-4 órát egyhuzamban. Pedig nekem is hiányzik a séta. :(
2014. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt, ameddig a mozeaben volt, 4 hósan at raktam a sportrészbe azóta végig vigyorog... 9 hónapos :)
2014. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fölvenni, ha sír. Próbáld sírás közben előre és hátra tologatni, de csak lassan, úgy mintha hajókázna. Szerintem meg fog neki tetszeni. Esetleg oldalra lehet még picit "billegtetni", hogy hátha. :) Amúgy próbáld evés után sétálni vinni, akkor általában olyan fáradtak, hogy nem nagyon zavarja semmi, hamar bealszik és így szokik a kocsihoz. Próbálkozz, ne add fel! :)
2014. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt, akkor vittem sétálni mikor tudtam, hogy most alvás jön, jól bebugyoláltam, hogy biztonságba érezze magát,(kezét, lábát). Tudom, hogy fura,de ettől megnyugodott,gyorsan elaludt, és két órákat is lent lehettünk, később mikor ezt megszokta már attól elaludt, ha a babkocsi felé mentünk, ma már egy éves és persze nem alszik a kocsiban hanem üldögél, nézelődik, persze ha elunja és menne játszani, akkor ki kell venni, de szívesen van benne is.
2014. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Na én aztán bugyolálhattam, ringathattam, mehettünk evés előtt vagy utána képes volt még hányásig is ordítani magát, úgyhogy én bizony cipeltem, ha ordított. Feladtam és hordoztam 3 hónapig, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve újra megpróbáltam és láss csodát, elvolt a kocsiban, no azért 3/4 órát max. Ő sosem aludta kocsiban! Hiába kötöttem magamra hónapokon át amikor sétálni mentünk, vissza szokott és nem lett "felkapatva". Lesznek akik majd érdekesen néznek rád amiért nem kocsiban tolod a babád, nekem még be is szóltak és összesúgtak a hátam mögött, de persze ők nem tudták az előzményeket.

Az én tanácsom hogy hordozd ha sétálnál egy kicsit! Kevésbé stresszesen fogsz otthonról elindulni.

2014. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt eleinte,úgyhogy csak a ház körül keringtem vele,hogy ha nagyon ordít,hamar hazamenjünk :-) De lassacskán pár hét alatt megszokta,és indulás után szépen elaludt,igaz ébredés után megint rohanni kellett haza,mert sokáig nem maradt el a kocsiban. Ahogy nőtt,ez úgy változott,később már szeretett nézelődni benne,igaz,most meg már nem alszik kocsiban,csak nézelődni akar,így nem alvásidőben megyünk sétálni.
2014. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
miért nem próbálod meg a hordozókendőt? abban én órákig tudok vele sétálni, imádja, a babakocsit az én fiam sem szerette.
2014. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ne hagyd sírni, mert elveszti a bizalmát felétek.

a hordozás csodákra képes ;)

szövött kendő vagy szövött kendőből varrt karikás kendő való nektek :)

van olyan baba, aki egyáltalán nem szereti a babakocsit (megértem, még csak pár hete született meg, a közelséged kell neki), és nem is változik.. a lányom 1 éves és még mindig utálja, van ilyen..

2014. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam én a ringatást, a finom rázogatást, a sírni hagyom dolgot, de semmi nem jött be. Kékre-zöldre sírja magát. Ma sem jött be semmi...:( Én is abban bízom, hogy a sport részében majd változik a helyzet. A hordozást pont emiatt már én is fontolgatom, de jobb lett volna, ha a kocsiban van, mert így csak egymásra izzadunk.
2014. aug. 2. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk, hordozás lett belőle, havonta egyszer egyszer megpróbáltuk, de csak a sportkocsi lett a megoldás :)

Nem rossz az a hordozás, hidd el, olyan jókat aludt rajtam. :)

2014. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!