Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki megtetszett....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki megtetszett. Hogyan közeledhetnék hozzá? 14/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimnáziumot, de már a nyár első napjaiban megismerkedtünk az osztállyal. Van egy fiú, aki megtetszett, hogyan közeledhetnék hozzá? Már váltottunk pár szót és egymás mellett ültünk pár órán, de nem tudtam meg róla túl sok mindent. Szeretnék beszélgetni vele, de nem tudom miről.. Nem, hogy hozzászólni, de még ráírni sem merek, kéne valami jó ürügy, amivel írhatnék, persze tudom, hogy élőben sokkal jobb, de valahol el kell kezdeni..:D Most ne kezdjétek, hogy jajj, a kis kamaszok, azt se tudják mi az a szerelem.. Teljes mértékben tisztában vagyok vele, csak valahogy nagyon érdekel ez a személy, akár még barátilag is. :) A válaszokat előre köszönöm.

2016. szept. 8. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
sziával próbálkoztál már?
2016. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos vagy. 🙄😊
2016. szept. 8. 22:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem poén... pl a legjobb szó a magány ellen egy random szia. Itt miért ne működne? :D
2016. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Majd kialakul. Még év eleje van és mivel egy osztályba jártok, szerintem egy csomó alkalmad lesz közeledni hozzá. De próbálj meg beszélgetést kezdeményezni, legyél vicces! Remélhetőleg a fiú érteni fogja a poénjaidat.

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Összejött egy lánnyal.:') Lényegtelen.
2016. szept. 12. 22:01
 6/12 anonim ***** válasza:
:') en is igy vagyok. Osszejott egy masik lánnyal :'')
2016. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 évesen egyetlen fiú illik hozzád Kennek hívják van párja is Barbi ✋
2016. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem rájöttél, hogy ki vagyok..😂😂 Barbinak hínak:'D
2016. szept. 18. 21:30
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os.. Nagyon sajnalom:( 7-es.. Te aztan egy nagyon ertelmes ember lehetsz, vagy csak szimplan agyilag megkozelitoleg 600 eves vagy. Ha nem tunt volna fel, mostansag teljesen normalis ha egy 14 eves lany baratkozik fiukkal is, de sajnalatos modon ezek szerint te tul maradi vagy. Egyebkent direkt leirtam, hogy BARATKOZNI SZERETNEK, ami nem azt jelenti, hogy en most egy komolytalan, azonban nagyon komolynak kepzelt semmilyen kapcsolatba szeretnek belefutni, de ezek szerint a fogalomtaraddal is problemak vannak. Csak gratulalni tudok 'magas' ertelmi szintedhez.:)) Koszontem a valaszod.
2016. szept. 18. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves drága kérdező nincs semmi gond az értelmiségemmel :) csak úgy közlöm veled most fogok diplomázni tudod az az a dolog ami tőled még nagyon távol van. Lehet egy kicsit maradni vagyok de csak sajnálni tudom az olyan gyerekeket mivel te még gyerek vagy akiknek nem volt gyerekszobájuk . Én a te korodba még nem fiúkon törtem a fejem még internet se volt divat hanem lecke után mentem ki fogócskázni meg bújocskázni. 17 évesen lett az első komoly kapcsolatom és hidd el nem maradtam le semmiről . 14 évesen azon gondolkozni ki tetszik borzasztóan korai élvezd ki hogy gyerek vagy nincs semmi gondod elég gondod lesz utána a fiúkkal . Ennyi idősen nem ezen kéne idegeskedni. Aztan mi lesz 15 évesen első szex vagy 14 es fel évesen ? :D 20 éves korodra már még az is végig megy rajtad aki nem akart . Az meg hogy mai világ az már nevelés kérdése bírom mikor elmegyünk szórakozóhelyre a barátaimmal a sok kis pisis meg ott veri magát de mire ? Inkább figyelj a sulira . Üdvözlettel 23L.
2016. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!