Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szenvedek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szenvedek miatta, de nemtudok oda menni hozzá?

Figyelt kérdés

Egy fiú akiben marhára szerelmes vagyok, de sosincs egyedül vs. nem jön ki a terméből.

Jővöre ballag azaz most 8.-os.

Reggel mindig összenézünk, viszont köszönö viszonyban sem vagyok vele.De tényleg egyszer sem köszöntünk még egymásnak és azért ő is kicsit félénkebb.

Tavaly voltunk kirándulni és akkor is sokszor nézett, de egyszer sem beszélgettünk.Van egy lány oszt. társam és vele a kiránduláson eléggé elvolt úgy az utolsó napokban.És láttam a mosolyát és ahww...

Ő nem olyan aki meg akar fektetni vagy ilyesmi, rendes srác.

Tetszik a stílisa, a hangja, az arca, a haja, az egész gyerek.

Egyszerűen meg vagyok veszve érte. :D ^^

De nemtudom, mit lépjek, hogyan tovább.

Az egyik oszt. társa bukott hozzánk vele nem vagyok jóba és nem hinném, hogy ez valaha meg fog történni.

Ma pl: sírtam a fiú miatt, de tudom, hogy nem a lánynak kéne sírnia, de m1.

Ma amikor mentek haza nem nézett rám se semmi :(

Nem szokott rám mosolyogni vagy ilyesmi.


Húú vlmit akartam mesélni...


Jahh, megvan!!

Na szóval a facebookon rá írok az azért nem nagyon jönne be, mert: Nekem csak régebben volt facém azóta nem volt :/ mert le lett törölve, de most meg nem hiszem, hogy lehetne, mert ez a: TANULJÁÁ!!! TANULJÁÁ!!! HA MEGBUKSZ MEGHALSZ!!

kategória van itthon.

Már kétszer csináltam kamu facet es elutasította a bejelölést.

Most is bejelöltem és még nem jelzett vissza.


A válaszokat előre is köszönöm! Az egyáltalán nem hasznos válaszokat dislikeolni fogom!!



2016. szept. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk ha nem kamu facén jelölnéd be?

Én is voltam igy. Rendes facen visszajelölt kamun nem.

Ja igen és beszélgess vele. Menny oda hozzá valamilyen ürüggyel vagy valami ilyesmi:)

Reménlem egy picit segitettem:)

2016. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat egy kicsit, de nem haladtam sokkal elorreb :D
2016. szept. 9. 06:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj sokkal jobb tanácsot senki sem fog mondani.

Először is mindenképp csinálj egy rendes facebookot és jelöld be úgy. Képét is belikeolhatod,hogy jelezd az érdeklődésedet. De hát ezek apróságok,a ti korosztályotokban viszont ez is valami.

Élőben meg próbáld keresni a társaságát. Azt te tudod mikor,milyen helyekre jár.

Jaa és mosolyogj rá!! Az a legfontosabb nekem elhiheted;) Ez is lehet egy célzás.

2016. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi!!nagy segítség volt :)
2016. szept. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!