Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nemtudok ismerkedni emberekkel...

Nemtudok ismerkedni emberekkel? Foleg nem lanyokkal, mikor valaki teccik akkor oda mennek hozza beszelgetni de nem jut az eszembe semmi. Ha megis oda megyek akkor meg hadarok es hulyeseget beszelek. Mar 20 eve ezzel szenvedek.

Figyelt kérdés

Gyerekkent is csendes voltam, lehet h ilyen a szemelyisegem?Mas emberrekl az adott helyzetben tudnak viccesek lenni es magukrol meselni.

Nekem ez nem megy!

Nem fogekony az agyam ?!

Mit lehet tenni ?



2012. okt. 18. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass sokat.
2012. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az olvasás nem túl hasznos ebben az esetben. Én meglehetősen sokat olvasok, és mégis iszonyatosan nehezen ismerkedek. Örülük, ha egyáltalán haveri kapcsolataim vannak. Lányokkal továbbra sem tudok szóba elegyedni. vagy ha igen csak információcsere szinten. Abban meg szerintem ne merólj el, hogy ilyen a személyiséged, mert az állandóan változik, és ha akarod tudsz is rajta változtatni. Csak gyakorolni kell. Apránként, kisebb célokat tűzz ki magad elé, ami az emberi kapcsolatokat illeti. Fokozatosan aztán fejlődsz.

23F

2012. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig az olvasás a beszédkészségen látványos mértékben javit, ez pedig egy stabil nyugodt poziciót nyújt beszélgetés közben. Neki épp az a baja hogy összezavarodik, értelmetlen gondolatoknak áll neki amiből már menet közben nem tud kihátrálni.
2012. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a hozzaszolasokat :)

Mit erdemes olvasni?

A masik bajom az h nagyon gyorsan felejtek,amit elolvasok arra mar par perc muvla nem emlekszek.

Pl. egy viccet elolvasok es utanna nemtudom elmondani nemhogy eloadni :/

2012. okt. 18. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig lányokkal egyszerű beszélni, mivel ők szeretnek beszélni. Még az is aki azt mondja hogy nem. Csak tudni kell miről kérdezni :)
2012. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt meg talan eltudom erni h kerdezzek toluk.

De azzal meg nem fogok vagyat ebreszteni bennuk h osszejojjenek velem ?!

Semmi kreativitasom h mit kene mondani h belem szeressenek.

Atlagos dolgokrol a lanyok mindenkivel el tudnak beszelegetni, nekem ettol tobbet kene nyujtanom h felkeltsem az erdeklodesuket.

2012. okt. 18. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne általános dolgokról beszélgess velük, hanem mondjuk a kutyája 4 fejű kölykéről, ami mondjuk rajta kívül senkit se érdekel.


Ha szimpatikus vagy akkor úgyis tetszeni fogsz neki, ha meg unszimpatikus akkor lehet akár milyen jó lehengerlő dumád, nem fogsz vele összejönni soha!

2012. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!