Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz lehet ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lehet ez a párosítás így együtt?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy egy 17 éves fiú vagyok. Boxoló. Kondizonezek mellett van rajtam felesleg (csak mint apámon)de ez viszonylag jól eloszlik rajtam mivelhogy 186 centi vagyok. Kb olyan 100 plusz minusz (mikorhogy) kiló. Viszonylag izmos testalkatú vagyok de egy kicsit magas is, széles a hátam. Csakhogy el tudjatok képzelni. Mielőtt félreértenétek nem vagyok beképzelt csak tudom mivel rendelkezem. Van egy csomó rossz szokásom is. Mindegy szóval van egy csajszi aki be elképesztően beleszerettem. Elég új ez az egész de a kérdés az hogy a csaj kb egy 160 centis 55 kilós tündér :D éa hogy nem furcsa ez így egy kicsit? :D érdekelnek külső szemlélők ek a véleménye is meg olyané is aki ilyen párkapcs.ban él? Szóval értitek ott jön az atom aranyos gyönyöű kiscsaj es mellette meg egy bokszoló hegyomlás xdd szóval?

2016. szept. 9. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Ha a csaj helyében lennék biztos összejönnék veled. Pont ez az "ideálom" és pont én is 160 cm és 55 kg vagyok xdd. Úgyhogy röviden, tömören nem, nem furcsa. :D
2016. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fordítva szerintem gáz lenne, így egyáltalán nem, főleg, hogy sportolsz, és nem 100kg tömör zsír vagy.

18F

2016. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel, néha még poénos helyzeteket is generálhat ez mondjuk egy randinál, ami sosem baj! :D
2016. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!