Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy most tetszem neki vagy nem? Csak mert nem tudom mert ő is tetszik nekem de nem tudom hogy ezt most annak vegyem hogy én is bejövök neki vagy nem.Mert 1 hete vagyok ebben a suliban és tanszobán megismerkedtünk aztán megkérdezte hogy milyen névvel vagyok fent facen aztán bejelöltük egymás aztán hétvégén írogattunk egymással (ez hogy megismerkedtünk a tanszobán pont Pénteken volt) és aztán meg szerdán mondta hogy üljek oda elé (mivel 2 pad volt összetolva) aztán meg beszélgettünk. Azért kérdem ezt mert majd meg össze szeretnék jönni vele egy tanulmányi kiránduláson vele mert ha az érzéseim nem csalnak akkor én is tetszem neki. Mindenki válaszát előre is köszönöm!
2016. szept. 9. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. :)
2016. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem is tudom... Velem majdnem ugyanez van, csak mi már voltunk is együtt. Elméletileg még most is együtt vagyunk, mert igazából nem szakítottunk... Szerintem tezszel neki! Ha egyszer lesz bátorságod kérdezd meg tőle, hogy tetszik -e neki valaki? Valószínű igennel fog válaszolni! Sok sikert!!!!!!
2016. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) nagyon feldobott most ez :D ja és 2. Válaszoló köszi a tanácsot hogy mondtad hogy kérdezzem meg tőle hogy tetszik e neki valaki :D
2016. szept. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!