Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, de nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, de nem akar kapcsolatot. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Nyilván létezik, mert miért ne létezhetne, hogy valaki szabad akar lenni, magára akar koncentrálni... De! Beszéltünk a pasival arról, hogy akkor most mi van köztünk, mert elég forró lett a hangulat az elmúlt hetekben. Azt mondta, hogy nagyon tetszem neki, de nem áll készen egy kapcsolatra. Most gondolhatnék és gondoltam is arra, hogy azért mondta ezt, mert nem tetszem neki, de a viselkedése nagyon az ellenkezőjét bizonyítja. Lehetséges ebben az esetben, hogy beijedt a srác? Lehet az is, hogy csak nem akarja magát "elkötelezni", de egészen eddig a beszélgetésig játszotta a lovagot.. Én nem értem ezt a pasit. Szerintetek most mit akar?

Köszi előre is annak aki elolvassa ezt a litániát :)))


2016. szept. 6. 22:36
 1/8 Párnahuzat ***** válasza:

Velem pontosan ez volt. Még én sem akarok kapcsolatot, nem akarok még máshoz igazodni.

14/f

2016. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja elkötelezni magát mert most éli ki magát valószínűleg. Ha türelmes vagy akkor ez változhat és lehet belőle kapcsolat.
2016. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neki fontosabb egyenlőre a barátság. Kicsit talán jobban meg akar ismerni. Szerintem a múltban csalódhatott egy jó nagyot valakiben. Hány évesek vagytok? 18? Gondolom, te igen, ő pedig jóval idősebb nálad.
2016. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Persze, sajnos, vagy nem sajnos van.

Szerintem megijedt, hogy most mi lesz, hogyan kell viselkednie, nem akar nagyon igazodni valakihez, vagy csak fél valakinek a véleményétől. Számtalan oka lehet. Beszéljétek meg, az elején még lehet, hogy döcögősen fog menni, nehezen fog róla beszélni, de meg kell tenni az első lépéseket, próbálja/próbáld/próbáljátok orvosolni a problémát.

Ha igazán szeret, akkor kédés nem férhet hozzá, hogy járni szeretne veled. Tetszel neki, lehet hogy nem akar "tetszikre" alapozni, mert fél, hogy korai (a szerelem a biztos), vagy elrontja. Vagy csak nem biztos az érzéseiben.

Hát remélem tudtam valami okosat mondani, sok sikert és sok boldogságot! :D Hajrá!

2016. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülne... Na mindegy.
2016. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell diploma. Feláll neki, megdugna, de kapcsolatra nem kellesz neki.
2016. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, s aki valami okosat is mondott annak külön ezer hálám! Mindketten 18-akkor vagyunk
2016. szept. 7. 12:56
 8/8 A kérdező kommentje:
*ak
2016. szept. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!