Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne megtennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megtennem?

Figyelt kérdés
Pár napja volt fél éve hogy tetszik egy fiú. Évfolyamtársam és eléggé sokszor vagyunk egy társaságban de még nem beszéltünk. Ma jutottam el odáig hogy nekem betelt a pohár és nem bírom tovább és hétfőn el is szeretnék neki mindent mondani vagyis hogy mit érzek iránta. Már sokszor el akartam neki mindent mondani, de sohasem volt igazán merszem, és hát elegem lett, nagyon szeretnék vele együtt lenni és ezért akarok neki mindent elmondani a másik meg az hogy a barátaim is ezzel cukkolnak hogy mondjam el neki mert én fogom megjárni. De még mindig van kételkedni valóm és megmondom őszintén ha erre gondolok, hogy beszélnem kell vele egyből görcsbe rándul a gyomrom. Tanácsokat esetleg tapasztalatokat kérek, fontos! Köszi előre is!! 13/L

2016. szept. 9. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló "cipőben" jártam.Ha valami érdekel írj üzenetet :)
2016. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amikre rá megyek kérdések azokat legtöbbször lányok írják ki és nem srácok (Igen, tudom, hogy negy segítség voltam ezzel a válasszal) =D
2016. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: nekem nem sikerült, amikor megpróbáltam, de ettől még neked sikerülhet. Igazából nem tudom, mikor kedveltem meg, de lassan négy éve tetszik, azóta sok minden változott, de a barátságunkat nem akarom elrontani.
2016. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves a srác?
2016. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 évfolyamtársa
2016. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
láttam mát 16 éves 7.-est
2016. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pár hét múlva lesz 13
2016. szept. 10. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. 13 éves srác,évfolyamtársam (Lebukott hozzánk idén). Matekon össze vannak vonva az osztályok fölsőben, és egy lány évfolyamtársam mindig mondja, hogy ő is szerelmes belé, meg hogy milyen cuki, és hogy egyik nap együtt jöttek suliba, én meg gondolkodom, hogy miért pont Ő, persze leplezem. Nekem is sokkal könnyebb lenne minden, ha elmondanám neki, de a fél iskola a spanja (tipikus ,mindenkivel pacsizok, beszélek stb.' srác), és félek, hogyha elmondom neki, továbbadja, és az egész iskola rajtam fog röhögni. Szóval én álmodozok és várom a csodát. De persze nálad lehet beválna a dolog. :D
2016. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!