Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megtennem/kipróbálnom?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elég szép nagy vita keletkezett a csalàdban, nem voltam hibàs, csak néha anyàm minden ok nélkül mindenért engem ordít le + néha ràm is üt. :(

Nagyon meguntam hogy mindig én vagyok a vitàkban az "àldozat".

Szószerint olyanokat mondott nekem anyàm: -" Annyira örülnék, hogyha eltűnnél innen, mert csak itt 'vagy' a hàzban!"

Elgondolkoztam ezen és lehet hogy jelentkezek katonànak...szeretnék édesapàm nyomdokaiba lépni, ha elég idős leszek, mert 15 vagyok de december 25.-én leszek 16 . Majd pàr év múlva ha minden jól menne.

Azért megpróbàltam megbeszélni a dolgokat a csalàddal, de meg sem hallgatott anyàm... Suliba is egész nap ezen törtem a fejem... Beszéltem ezt az ügyet a baràtnőimmel, egyikőjük azt mondta hogy ne menjek mert nemakarja hogy elmenjek a suliból,meg hogy nagyon hiânyoznék nekik.

Unokatestvérem azt mondta hogy jobban jàrnék a katonasàggal mert màr nembírnàk sokàig az idegeim ha ez a vita tovàbb menne. Na meg hogy voltam màr tavaly nyàron katonai tàborba (jutalom kiràndulàsból XD ) elég izgalmas eseménydús a gyakorlat meg minden stb..

15/L


Szerintetek mit tegyek?! Valami jó tanàcsot kaphatok?


2014. okt. 18. 18:45
 1/2 Esztroj válasza:
Szia, csak 2 kérdés lenne itt. 1: Mi a vita tárgya? Mi történt? 2: TE mit szeretnél?
2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vita tàrgya az volt, hogy apàm el akarta hívni anyâmat egy bàlba, de ő nem akart vele menni (fogalmam sincs hogy miért)

Aztàn engem kezdett el hibàztatni mindenért amiről nem tehetek.

Mondjuk gondolkodtam a katonasàgról jó lenne elmenni de nemtudom mit szólnànak hozzà a baràtaim, szüleim, nagyszüleim. a katonasàghoz, fegyverekhez, szabàlyokhoz értek valamennyire

2014. okt. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!